1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 60 Ing. Miroslav Moucha | 1. 9. 2005

Ahoj po prázdninách!

Doufám, že jste si je všichni pořádně užili - někteří prázdniny, někteří - jako my - bohužel už jenom dovolenou. Návrat do pracovního (učebního) procesu bývá dost krutý, takže vám ho snad aspoň trochu zpříjemníme novou, velkou verzí knihovnen Scorpions WinCheatra.

 

Snažili jsme se, aby to stálo za to, takže do 60. verze knihovny Návody jsme zařadili rovných 60 textů, čímž jsme mimochodem také zdolali další hranici - máme v knihovně už víc, než 1200 textů!! Michal Deus se taky překonal a zařadil do knihovny Návody+ hned 10 nových textů (namísto obvyklých pěti :-)), takže určitě máte co číst a prohlížet.

 

1. SCO - SPLAZ

 

3.8.2005 - historické datum, které si zapamatujte, protože jednou vejde do učebnic. V tento den se uskutečnil úplně první Sco-splaz, neboli setkání členů našeho týmu. Uskutečnilo se na Žižkově, v hospodě s bowlingem a názvem Bořivojka. Takže logicky byl součástí splazu i povinný bowlingový sco-turnaj. Nevíme, co se kde o něm dočtete, ale fakt je, že jediné zaručeně pravdivé zprávy najdete pouze v tomto editorialu. Sešlo se nás sedm, bylo tedy rozhodnuto, že budeme hrát na dvě skupiny, první dva z každé skupiny postoupí do finálové skupiny a utkají se o vítězství. Postoupili Mirek Moucha, Honza Svatoš, Kajlin a Honza Krajdl. Neprosadili se Michal Deus, Ondra Mirtes a Jake. Ovšem překvapení nastalo v okamžiku, když finálová skupina nic nerozhodla - Mirek i Honza Svatoš se umístili jako první se shodným výsledkem 143 bodů. Rozhodl proto následující zápas mezi Mirkem a Honzou, ve kterém zvítězil přesvědčivě Mirek Moucha (149) nad Honzou (122) a stal se tak po zásluze vítězem turnaje. Gratulace přijímá doteď! A zde je jasný důkaz :

 

 

 

Někteří jedinci tuto skutečnost sice zpochybňují a argumentují tím, že třetí kolo už nebylo turnajové a že bylo neregulérní, protože jako třetí hrál ještě Michal Deus (i když pouze jako statista, do výsledku neměl šanci zasáhnout). My ostatní ale víme své a Honza se holt musí naučit i prohrávat :-). Zajistil si ovšem velmi hezkou náplast v podobě svého osobního rekordu, který se mu povedl v dalším, již neturnajovém koulení - naházel velni pěkné číslo : 222 bodů!! Kdo hrajete bowling, víte, že to není nic snadného dosáhnout takové skóre. Nutno ovšem podotknout, že vše se odehrálo na podřadné, zkrácené dráze, s kuželkami na šňůrkách (!) a s pěkně otřískanými koulemi! :-)

 

Ti, kteří se nedostavili, o moc přišli, bylo to bezva! A na závěr ještě jedno dokumentární foto (nenajdete tu jen Honzu Svatoše, celkem logicky, protože právě on nás vyfotil :-)) :

 

 

 

Těšíme se za rok na Sco-splaz č. 2!

 

DALŠÍ ZPRÁVY :

Mirek strávil 9 dní na Lipně, ale díky počasí si mohl ve vodě tak nanejvýš umýt nohy. Proslýchá se, že to má na svědomí záhadná vědma Kajlína, která se tamtéž pohybovala jen několik dnů před Mirkem.

 

Honza strávil příjemně pracovní dovolenou na své chalupě, když se k ní už za necelé dva dny prosekal jen s batohem na zádech a s mačetou v ruce. Zbytek dovolené se pochopitelně rekreoval.

 

Kajlin prý na Lipně vytáčela pivo (a trenéry), trápila bezbranné kozly a kazila počasí.

 

Ondra Mirtes je plemenný hobit, ale v poslední době o něm není nic známo. Údajně se pokusil znásilnit skřetí válečnici, kterou si spletl s poněkud více zarostlou hobitkou. Od té doby o něm nemáme zprávy.

 

Michal Deus je prý k vidění na dřevěném kuželníku ve své rodné vísce, kde se úporně snaží srazit kuželky s namalovanými obličeji Honzy a Mirka. Přitom si mumlá jakési temné zaklínadlo v zapomenuté magické řeči. Dva svědci, kteří ho zaslechli, vypověděli (těsně před ztrátou vědomí), že slyšeli zhruba toto : "Stoj-e-denast, stoj-e-denast....". Nikdo neví co to má znamenat, ale doma prý Michal vždy tvrdí, že jde na trénink.

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Michal Deus

Novější zpráva: Editorial č. 61
Starší zpráva: Editorial č. 60
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.