1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 61 Ing. Miroslav Moucha | 11. 10. 2005

Ahoj všichni!

Omlouváme se, že tenhle editorial bude poněkud telegrafický, ale píšeme ho na poslední chvíli, nějak nestíháme, nebo co. Ale nové, 61. verze knihoven návodů jsou tady tak, jak jste zvyklí!

 

V knihovně Návody je přidáno 21 nových textů, kromě jiného přinášíme první část kompletního řešení všech questů nové RPG pecky - Dungeon Siege 2. Do knihiovny Návody+ se vešlo 5 nových textů, Michal se po prázdninovém nářezu vrátil ke své obvyklé normě :-). Poděkování patří Martinovi Jurčovi (DevelX), který nám opět hodně pomohl s úpravou některých textů tak, aby se k vám dostaly co nejdřív.

 

U nás se v uplynulém období nic moc nestalo, vcelku ani nemáme moc nových drbů, ale sem tam něco se přece najde.

 

Honza se vrátil ke své oblíbené disciplíně - očnímu sexu. Zatím ale nepřináší žádné výrazné výsledky. Takže touto cestou žádáme onu slečnu z autobusu, na kterou Honza denně poulí oči, aby urychleně přistoupila k akci a pomohla Honzovi se zahájením rozhovoru. Vhodná úvodní otázka je např.: "Proč máš tak velké oči ??" Jinak hrozí Honzovi vypadnutí očí z důlků a následné rozšlapání bezcitným davem.

 

Mirek absolvoval školicí víkendovou akci s názvem "Chřibské podzimní burčákově - prasečí rozjímání". Rozjímal prý hodně, asi 2 litry burčáku, 5 piv a blíže neurčené množství vepřového. Součástí akce bylo koncertně-pěvecké vystoupení na hradě Buchlov. Hrad zatím nebyl převeden do stadia "ruina", takže akce se zřejmě vydařila!

 

Kajlin se pustila na nebezpečně tenkou půdu - vaření pro rodinu. Po úvodních nesmělých pokusech (čaj a polívka z pytlíku) plánuje uskutečnění náročnějších projektů, např. vajíčka na tvrdo a hemenex. Pánové pozor : Kajlin tímto získává dobrou kvalifikaci pro manželství!!

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Michal Deus

Novější zpráva: Editorial č. 62
Starší zpráva: Editorial č. 61
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.