1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 62 Ing. Miroslav Moucha | 11. 11. 2005

Ahoj všichni!

 

Máme tu pro Vás už předposlední letošní verzi knihoven Vašeho Škorpíka. Má pořadové číslo 62 a - jak jinak - je opět nabitá spoustou nových textů. Kromě jiného pro vás Mirek dokončil návod na skvělou pařbu Dungeon Siege 2. Jak jsme zjistili, najdete už na webu sem - tam i nějaký jiný CZ návod na tuhle hru, ale podle objektivního hodnocení celé naší redakce všichni nakonec rádi museli uznat, že ten Mirkův je prostě bezkonkurenční. A protože o něj velké, tak říkajíc (kdoví proč) renomované weby nepochopitelně neprojevily žádný zájem, tak ho máte tady u nás a zadarmo!

 

Michal připravil pro vydání 9 nových textů, čímž pěkně zaokrouhlil počet textů v knihovně Návody+ na rovných 200.

 

Musíme říct, že vydání téhle verze bylo docela vážně ohroženo. Michalovi totiž kompletně vyhořel počítač a on vyslal SOS, aby někdo pomohl a vyrobil update pro jeho knihovnu. Samozřejmě to padlo na Mirka a to jako z udělání zrovna v době, kdy - jen týden před uzávěrkou - se rozhodl stávkovat systém na jeho kompu a navíc mu zkolaboval monitor. Bylo to tedy docela napínavé, jak to s updatama dopadne a jestli to všechno vůbec stihneme včas (byl to hustej fičák, vole :-)), ale jak vidíte, nakonec jsme to zvládli!

 

Také DevelX se omluvil, že kvůli technickým problémům (že by to byl počátek epidemie počítačové chřipky ?) nemohl připravit do tohoto čísla další update svého rozsáhlého textu ke hře Fish Fillets.

 

Kromě toho se nám přihlásili dva pomocníci na opravování chyb a duplicit v knihovnách. Když jsme jim napsali podmínky spolupráce, tak nadšeně souhlasili a napsali, že se hned pustí do práce, ale od té doby se ani jeden z nich už neozval. Že by ztratili odvahu ?

 

No a ještě se podívejme, jestli tu máme nějaké drby... hmm, něco málo se snad najde :

 

Honza se svým očním sexem utrpěl vítězství. Veden Mirkovými dobrými radami slečnu nakonec uhranul, ale když zjistil, že její zájmy (sport, přátelé) jsou neslučitelné s jeho způsobem života, tak začal jezdit jiným autobusem a hledá novou, vhodnější oběť (škoda, Mirkovi zbylo ještě tolik dobrých rad... ;-)). Domácí puťky bez přátel, máte šanci, registrujte se v pořadníku v naší redakci!

 

Michal Deus začal trénovat, aby mohl jezdit na tramp. Jako první se rozhodl zvládnout disciplínu rozdělávání ohně jednou sirkou. Nevíme, proč si k prvnímu pokusu vybral zrovna svůj komp, ale ty buřty prej vůbec nebyly k jídlu!

 

Kajlin se po prvních úspěších s vařením rozhodla, že si zvýší kvalifikaci a pustila se i do pečení. Rodina proti jejím výtvorům údajně nic nenamítá. Vzhledem k tomu, že přestala i běhat, měli byste pánové zpozornět, začíná to být zajímavé!

 

Anh Hai si také vylepšuje profil - z kuřat přechází na holuby, které mu dodává Honza z vlastních zdrojů. Holubi zalétávají do Honzovy podkrovní kanceláře za teplem a zde jsou nemilosrdně likvidováni pazvuky, které Honza označuje za svoji oblíbnenou hudbu. Jestli je to opravdu hudba nevíme (nikdo neměl odvahu to blíže zjišťovat), ale faktem zůstává, že holubi to prostě nevydejchají. Jejich mrtvolky se Honzovi hromadily ve všech šuplících, skříňkách, v bednách od počítačů a v krabicích od CDček a Honza už nevěděl co s nimi. Teď má konečně stálého a nadšeného odběratele!

 

Mirek se v uplynulém prodlouženém víkendu zničil na galejích s krycím názvem "Zazimování chalupy". Nevěřili byste, kolik různých prací se dá pod tenhle nevinně vyhlížející název schovat!

 

Omdra Mirtes se Honzovi pochlubil se svým novým "úlovkem". Prý je docela hezká, i když pro Honzu trochu malá. Přesto si ji chtěl Honza nechat jako přívěšek na klíče, ale Ondrovi se to kupodivu moc nelíbilo.

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Michal Deus

Novější zpráva: Editorial č. 63
Starší zpráva: Editorial č. 62
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.