1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 63 Ing. Miroslav Moucha | 1. 12. 2005

Ahoj všichni!

 

Tak už je to tady zase! Rok se překulil a už tady opět máme prosinec a konec roku se všemi radostmi, které k tomu patří. Opět se blíží ta doba, kdy největší starostí člověka bude, jestli se má přežrat vanilkovými rohlíčky a pracičkami, anebo raději smaženým kaprem a bramborovým salátem, aby nakonec padlo stejné rozhodnutí jako loni - ale co, vemu to jak to přijde, ono se to tam už nějak srovná!

 

Aby toho nebylo málo - a taky abyste aspoň na chvíli přišli na jiné myšlenky a netrápili se pořád tím, kam že letos vaši drazí pro vás schovali ty zatracené dárky!, máte tady nové, předvánoční - a vlastně letos už poslední aktualizace vašich škorpioňáckých knihoven. Mají pořadové číslo 63 a věřte, že jsme se je snažili pro vás pěkně, dárkově vánočně nabušit. V knihovně Návody.

najdete 50 textů, mezi nim např. i návod na poslední největší 3D pecku - Quake 4 (převzatý z www.abecedaher.cz) a v knihovně Návody+tradičních 5 nových textů.

 

No a teď tu máme to, co vás asi bude zajímat nejvíc :

 

SOUTĚŽ :

 

Naše velká celoroční soutěž o předplatné časopisu GAMESTAR byla uzavřena! Jména všech nominovaných jsme hodili do klobouku a vítěz byl vylosován za dozoru nás všech (švindlovat se opravdu nedalo :-).

Vítězkou soutěže se stala Veronika Kailová "Kajlin". Blahopřejeme!

Samozřejmě děkujeme i všem ostatním za účast v soutěži a za poslané příspěvky a doufáme, že příští rok se se všemi opět v nějaké soutěži setkáme!

 

A ještě tady máme pár předvánočních drbíků :

 

Honza Svatoš opět vyrazil na zteč, ale nezadařilo se mu dokonce ani s Jůlinkou - sice milá, tichá, stydlivá, ale excentrická kuřačka ho prý nemůže zajímat. Ani si nezjistil, jestli kouří i něco jiného než

cigarety a vymazal ji z paměti. Takže dámy - máte pořád šanci a dělejte, nebo Honzovi úplně pokazíte vánoce!

 

Xmilek je naše tajná zbraň - nemilosrdný popravčí skinů, které nám

posíláte. Čím víc skinů denně odpraví svoji nemilosrdnou kritikou, tím lepší má náladu. Do úplné extáze ho přivádějí totálně zmršené skiny, které ho inspirují až ke zveršování konečného ortelu. Pokud mu chcete totálně otrávit celý den, pošlete dokonalý skin, na kterém nenajde ani chlup!

 

Kajlin - už si brousí zuby na třetí místo v žebříčku autorů. Už jí moc neschází, a protože Mirek píše sice dobře, ale pomalu, tak jsou její šance poměrně vysoké. (Sázky nebereme!) Jiank se prý těší na blížící se maturitu, ale hlavně na tzv. doprovodné akce, jako je např. ples s následným mejdanem pro silné nátury apod.

 

DevelX snad už konečně vyřešil své HW problémy, protože už opět začal posílat opravené texty do návodů. Sice jich zatím není moc, ale má počítač zatím "v záběhu", tak si ho asi šetří. Ovšem nemůžeme si ho moc dobírat, protože jak jsme zjistili z důvěrného zdroje, má černo-červeno-platinový pás v karate, který dostal přímo od svého americko-čínského karate guru s podivným anglo-mongolským jménem : Jackiechán (čti "Džekičen"). Po krátké poradě v redakci byl DevelX s okamžitou platností jmenován šéfem sco-ochranky a sco-ostrahy - takže my jsme v bezpečí, heč! Jinak je Martin dalším nastávajícím maturantem v našich řadách.

 

Mirek padl do bezdrátové pasti. Nechtěl tahat anténní kabely z obýváku do ložnice a tak si pořídil vysílací/přijímací bezdrátové zařízení. Teď neví, kam schovat 2 datové a 2 elektrické kabely, nehledě na dlouhý drát s čidlem pro dálkové ovládání.

 

Tak, to je pro tentokrát už vše, užijte si vánoc, do nového roku vám přejeme, ať vám všechno jde tak, jak sami chcete a těšte se novou verzi č. 64, která vyhde začátkem ledna!

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Michal Deus

Novější zpráva: Editorial č. 64
Starší zpráva: Editorial č. 63
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.