1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 64 Ing. Miroslav Moucha | 1. 11. 2006

Ahoj všichni!

 

Všichni už máme za sebou bujaré silvestrovské oslavy - alespoň doufám! :-) - a vy všichni už určitě hladově vyhlížíte, kdyže vyjdou nové knihovny Vašeho oblíbeného Cheatra. A jako obvykle - jsou tady! Mají tentokrát číslo 64 a do obou návodových knihoven jsme přidali stejně - po 15 textech.

 

Také jsme zase jednou aktualizovali některé pravidelné rubriky, tak se do nich nezapomeňte podívat. Martin Jurča vyrobil pro všechny autory návodů jakousi šablonu, z níž dobře uvidíte, jak by měl takový návod vypadat. Najdete ji v rubrice "Desatero pro psaní návodů".

 

Druhou aktualizovanou rubrikou jsou "Zkratky + minislovníček", kam jsme přidali vysvětlení několika hodně používaných počítačových pojmů.

 

Tak snad se vám budou nové verze líbit a počtete si!

 

A co drby ? No, po pravdě, moc se nám jich tentokrát nesešlo, ale něco málo tady najdeme.

 

Honza Svatoš se už nemohl dívat na hladovějící ptáčky zpěváčky kolem jejich domu a začal je krmit. To je činnost samozřejmě bohulibá, ale přesto je nápadné, že ptáčků zpěváčků na Praze 10 poslední dobou nápadně ubylo, zatímco Honza se naparuje v nové péřové bundě. Také je zvláštní větší počet balíků, které Honza posílá Anh Haiovi se stručným popiskem "Erotické pomůcky - neotvírat!!". Ale můžeme tady hledat nějaké souvislosti ?

 

V poslední době se nám roztrhl pytel s mokrými řidičáky, ani už nelze zjistit přesný počet členů, kteří ho čerstvě získali, nebo získají v dohledné budoucnosti. Všem gratulujeme a vy ostatní si dávejte pozor - scorpion s mokrým řidičákem je v podstatě neřízená střela!

 

Poslední ještě horké zprávy uvádějí, že Honza Svatoš, známý jako kmotr Don Scorpione bude do klanu přijímat nového člena!! Postaral se o něj xmilek a připravený k přijetí bude až za pár měsíců. Zatím o něm nemáme žádné informace, pouze jednu nepříliš ostrou fotografii, ze které není jasné ani to, zda se jedná o budoucího člena, nebo členku. xmilek má radost, ale podle našich expertiz se to, co je na zmníněné fotografii, nápadně podobá jedné velmi známé filmové hvězdě - Mickey Mouseovi. Ale, samozřejmě, nejspíš se jedná o podobnost čistě náhodnou...

 

Jake si zařídil půjčovnu výpočetní techniky. Nedávno zrovna půjčil Mirkovi výkonný notebook na jeho služební cestu. Jediný problém spočívá v tom, že Jake zřejmě předpokládá, že mu ho Mirek zase vrátí...

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Michal Deus

Novější zpráva: Editorial č. 74
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.