1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 65 Ing. Miroslav Moucha | 1. 2. 2006

Ahoj všichni!

 

A je tu další verze návodových knihoven - už jsme se dostali k číslu 65. Přidali jsme 20 nových textů do knihovny Návody a obvyklých 5 texttů do knihovny Návody+.

 

Novinek za první měsíc roku 2006 moc není (zaplaťpámbu za to - ne nadarmo se říká "žádné zprávy - dobré zprávy") :-). Vlastně jen jedna malá - protože opět od vás přišlo pár velmi krátkých návodů a další přidávání do stávající rubriky by už bylo na úkor přehlednosti, rozhodli jsme se založit novou rubriku Ultrakrátké návody 2. V ní jsou návody opět řazeny abecedně, takže se určitě neztratíte.

 

V měsíci únoru nás ovšem čeká jedna velká změna, ale o ní se včas dozvíte. Možná už teď něco prozradíme v hlavním editroialu a když ne, tak si počkejte za měsíc!

 

No a ještě pár drbíků - moc jich není, omlouvám se, ale při permanentní služební cestě toho člověk moc nenasbírá.

 

Honza Svatoš je na tom údajně pořád stejně co se dívek týká, ale důvěrné a spolehlivé zdroje uvádějí, že byl spatřen v centru Prahy v důvěrném rozhovoru s Kajlinou, po kterém spolu odešli zhruba tím směrem, kde se nachází staroměstská radnice. Takže pokud Honzu nezradil jeho orientační smysl - kdo ví ?

 

xmilek vyrábí svoje fake obrázky čistě ze zištných důvodů! Jde totiž o záběry z větších prací, které ovšem xmilek žárlivě střeží. Poslal je totiž společnosti Pixar, která s ním ihned podepsala smlouvu, takže se můžeme těšit na nové animované eposy jako např. Hledá se Kuře (v hlavní roli Anh Hai), Doba medová (Honza a Kajlin Svatošovi - jéé, to jsme asi neměli prozrazovat!), Ústavňákovi (Jake a Ondra Mirtes), Roboti 2 (Michal Deus a DevelX) a výpravný hraný snímek s mnoha trikovými efekty Pán kreténů (obsazení není ještě dořešeno, ale jednu z hlavních rolí si prý xmilek schovává sám pro sebe). Máme se na co těšit!

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Michal Deus

Novější zpráva: Editorial č. 66
Starší zpráva: Editorial č. 65
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.