1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 66 Ing. Miroslav Moucha | 1. 3. 2006

Ahoj lidi!

 

To to letí, to to letí! Další měsíc je pryč, jaro už si klepe na čelo a my tu máme pro Vás verzi 66! Opět jsme zapracovali, máte v knihovně 15 nových textů, takže jsme celkový počet zaokrouhlili na 1350! To jde, ne ? V knihovně Návody+ je obvklých 5 nových textů - najdete tu návod Davida Hořínka na Call of Duty 2 a dále jsme třeba doplnili návod Mirka Mouchy na Dungeon Siege o krásnou mapu.

 

Mimochodem, když jsme u zaokrouhlených čísel, určitě vám neuniklo, že v knihovně Cheaty.

jsme pokořili další hranici - je tam už více, než 5000 položek!!!Kdybychom se každou položkou zabývali jenom 2 minuty, než ji zařadíme, tak si spočítejte, kolik už v tom je času a práce! Vzpomeňme dřevních dob Cheatra, kdy Honza vyráběl první, ještě DOSovské verze programu a prodával je pokoutně na disketách (!), kus za stovku (jestlipak někdo z vás tyhle verze ještě pamatuje, nebo dokonce má ? Jestli ano, napište nám!). Určitě si nemyslel, že jednou bude mít celý program včetně všech knihoven okolo 200MB a bude - zadarmo! :-)

 

Nové soutěže na letošek zatím vypsány nemáme, ale nebojte se, určitě nějaké budou. Jen co dojednáme podrobnosti s naším novým partnerem, kterým je - jak už určitě víte - časopis LEVEL.

 

A jestlipak máme nějaké drby ? No, moc toho není...

 

O Kajlin žádné zprávy nemáme, kromě toho, že se připravuje na maturitu. Prezentace návodů uveřejněných ve Scorpions WinCheatru pořád ještě k dosažení maturity nestačí, tak se prý musí učit. Že by nějaká chybka v osnovách ?

 

O Honzovi taky žádné zprávy nemáme, kromě toho, že se připravuje na to, až bude mít Kajlin po maturitě. Takže ani o jednom vlastně nic nevíme. Není to zvláštní ? ;-)

 

Jake byl rád, že získal zpátky svůj notebook. Je pravda, že se mu brašna zdála nějak divně lehká, ale když mu Mirek vysvětlil, že to je tím, že mu notebook upgradoval a ten je teď virtuální, spokojeně odešel domů. Co se dělo, když brašnu doma otevřel, to nevíme, fakt ale je, že od té doby pouze nesmyslně blábolí. Občas sice pronese něco srozumitelného (např. "notebook verze 4.0", "dívka verze 3.0", "tchýně verze 1.0"), ale zžejmě bez jakékoliv souvislosti a smyslu pro realitu.

 

O Ondrovi Mirtesovi také nemáme žádné zprávy. Podle posledního hlášení dokončil svůj zatím nejlepší převlek a zmizel v ulicích Prahy. Převlečený za informační plán města postává v ulicích a do příští verze nám slíbuje dodat spoustu nových, důvěryhodných informací! Půjde prý o "velké věci", ale zatím pšššššš...! ;-)

 

xmilek už dosáhl přejmenování společnosti Pixar na Faxar (čti: fejksar) a chystá další filmové lahůdky. Dokonce získal i herecké hvězdy, takže v novém chystaném akčním filmu Scorpions Raider si Honzu Svatoše zahraje Brandon Fraser a roli Kajlin si střihne Angelina Jolie. Ve vedlejších rolích Jakea a Mirtese si zahrají Jů a Hele - vyjde to levně a jsou prý k nerozeznání... xmilek nezapomněl ani na sebe, v jedné z důležitých rolí ho měl ztvárnit Pierce Brosnan, ale protože je bohužel vytížený jinými povinnostmi, bude muset xmilek najít adekvátní náhradu. V úvahu prý připadá Danny de Vito, nebo Harry Šoumen. Nechme se překvapit. xmilek přiznal, že má políčeno na hlavní filmovou cenu - Oscara, ale předtím musí docílit jeho přejmenování na Fakecara. A chystají se další superfilmy, např. Scodzilla, Scoking Kong, nebo Cheaterův průvodce po galaxii (životní role Honzy Svatoše - uvidíme ho jako maniodepresivního robota Marvina, naprosto neuvěřitelně s tou postavou srostl, je to další výkon na Fakecara).

 

Honza Svatoš (přece jen se něco našlo) získal čestný titul za svou činnost na poli mezilidských vztahů, kterou během let mravenčí práce dovedl k opravdové dokonalosti a bravuře. Ode dneška se tedy může honosit titulem zasloužilý pruditel. Titul propůjčuje Mezinárodní asociace pruditelů a opruzovačů IAPI (International Association of Prudishers and Intertrigers) za dlouhodobě výjimečné výkony. První Honzovou reakcí byla změna nicku - od nynějška už ne Scoking, ale vždy a jedině Honza Prudič!

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Michal Deus

Starší zpráva: Editorial č. 66
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.