1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 67 Ing. Miroslav Moucha | 1. 4. 2006

Ahoj lidi!

 

Jako každý měsíc Vás vítám u editorialu k nové verzi, dnes s číslem 67. Dnešní verze je ovšem trochu slavnostnější, než jindy, takže se pohodlně usaďte, připravte se - a jedem :

 

Vzíííííbum! * * Prsk, prsk, prsk! * * * VšššššššššššššrozPRSSSSK! * * * Vzííííííbuum! * Vzííííííbuum! * Vzííííííbuum! * VšššššššššššššrozPRSSSSK! * * * Prš * prš * prš * prš * prš! * * * VšššššššššúúúúrozPRSSSSK! * * * VššššššššššúúúrozPRSSSSK! * * * VššššššššššúúúrozPRSSSSK! * * * BUM, BUM *

BUM, buum, bum, bummm...... Ěéééh, uuuuh, mmmmm, kruť, kruť, kruť. Kruci, je to nějaký zatuhlý.... éééééh, uuuuuuf, héééééj - PLOP!!! Hurá!!! Glo, glo, glo, glo, glo, glo, ššššššššš. Cink, cink, cink, cink, tak na nás!!. Gl, gl, gl, gl, srrrrk, ááááá.... krrrrrk! No tak, Jaku!!

 

Vážení přátelé, právě jste sledovali slavnostní ohňostroj a přípitek k 10. výročí Vašeho programu! Ano, je to tak, už jsme tady s Vámi celých 10 let...

Váš trvalý zájem a elán, se kterým nám posíláte neustále nové a nové příspěvky svědčí o Vaší přízni, kterou našemu/vašemu programu věnujete (pěkně děkujeme!!) a konec konců i o tom, že to asi tedy přece jen děláme dobře

(i když se nás pár hlasů neustále snaží přesvědčovat o opaku, ale nebojte se, ty nepadají na váhu).

 

Snažili jsme se, abyste toho ve výročním vydání našich knihoven našli o něco víc, než obyčejně, posuďte sami, jak se nám to podařilo. Kromě toho a dalších bonusů, o kterých se dočtete v hlavním editorialu našeho programu, jsme pro Vás připravili ještě speciální dárek. Je to zbrusu nová bonusová knihovna Scofake - určitě si ji stáhněte a prohlédněte, aspoň nás taky poznáte trochu jinak - nebo alespoň některé z nás.

 

A teď se podíváme na to, jestli tady nemáme nějaké nové drby... eh, totiž pardon - zprávy :

 

Honza a Kajlin - není už žádným tajemstvím, že naše dvě excelence spolu chodí a tím nechtěně (??) zasadili těžkou ránu našemu fámologickému oddělení, které s hrůzou zjistilo, že vlastně o nich celou dobu podávalo jen pravdivé zprávy. Bohužel, na všechny informace týkající se jejich vztahu bylo uvaleno velmi přísné embargo, takže přestože víme, nic vám neřekneme. Ani nenaznačíme. My totiž nesmíme ani naznačovat....

 

xmilek nezačal provoz své společnosti Faxar zrovna nejšťastněji. Rozhodl se totiž na poslední chvíli změnit natáčecí plány a místo trháků (které jsme avizovali i v našem editorialu) nasadil kontroverzní snímek Český Batman. Bohužel. Navíc natolik seškrtal výdaje na kostýmy a speciální efekty, že se z filmu stal tak naprostý a těžký propadák, že se nedostal ani do kin, vlastně po pravdě řečeno ani neopustil brány filmového studia. Ani největší experti si netroufají odhadnout, jak dlouho se xmilek bude s touto finanční a profesní katastrofou vyrovnávat, ale fakt je, že natáčení dalších filmů je prozatím pozastaveno. xmilek sice zatím rozjel úspěšné www stránky Scofake (celou adresu hledejte v příslušné knihovně), ty mu ale utrpěné finanční ztráty nemohou nahradit. Co bude dál - uvidíme, sledujte naše zpravodajství!

 

Hihaj - máme možná na obzoru další, zatím utajený románek v našem týmu. Hihaj (Anh Hai Le), prostý vietnamský chasník, který u nás studuje vysokou školu a píše návody do prestižního programu Scorpions WinCheater, má před sebou jistě velkou budoucnost (přestože už dlouho žádný návod nedodal!!). Honza se nedávno vyjádřil v tom smyslu, že hodlá upevnit svůj vztah s tímto skromným chlapcem. Doslova řekl, citujeme:"Já ho zpr-pííp-ám!!", konec citátu. Hihaj se prý už nemůže dočkat, ale co tomu říká Kajlin, se nám nepodařilo zjistit.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem redaktorům za léta mravenčí práce zadarmo, jen ku prospěchu věci, všem dalším lidem, kteří nám pomáhají bez nároku na jakoukoliv odměnu (u návodů např. Martin Jurča a Ján Hamlík) a také podobně zaměřeným webům, se kterými již dlouhá léta spolupracujeme. Děkujeme webu abecedaher.cz, se kterým jsme již vyměnili řadu návodů a také webu abcgames.sk za umožnění překladu a použití některých cheatů.

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Michal Deus

Novější zpráva: Editorial č. 68
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.