1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 68 Ing. Miroslav Moucha | 1. 5. 2006

Ahoj lidi!

Jsme tu opět, tentokrát už s verzí 68, samozřejmě s novými návody a texty pro Vás. Dneska to bude delší povídání, máme tu pár věcí k vyřízení. Takže jdeme na to.

 

1) Předně bychom chtěli požádat vás všechny, kteří nám posíláte své příspěvky (ať už jde o návody, nebo cheaty) - nezapomínejte napsat do mailu přesný název hry! I když pro Vás je to třeba jasné hned na první pohled, pamatujte na to, že podobných her může být mnoho a pokud nevíme na 100%, ke které hře Váš příspěvek patří, nemůžeme ji zařadit.

 

2) A za druhé - pokud nám posíláte návod, nebo průvodce, zkrátka jakýkoliv text do knihovny Návody, nebo Návody+, nezapomínejte napsat svoje jméno a mailovou adresu PŘíMO DO TEXTU, tedy dovnitř, do přiloženého souboru. Také to nám velmi usnadní a urychlí práci. Děkujeme.

 

3) Za třetí: o tomhle už jsme psali na různých místech, ale opět je třeba připomenout - prosíme Vás mějte pochopení a neočekávejte a nevyžadujte od nás odpověď na každý Váš mail s příspěvkem. Posíláte jich opravdu hodně a my jsme Vám za to vděční, ale kdybychom měli na všechny odpovídat byť i jenom jedinou větou, potřebovali bychom speciální sílu, která by jenm seděla celý den u mailu a odpovídala. A protože to není reálné, není zkrátka v našich silách na všechny Vaše maily odpovědět. Díky za pochopení.

 

4) A čtvrtá organizační záležitost, už ale vyloženě dobrovolná : napište prosím Mirkovi Mouchovi (helper@scorpions.cz), jestli Vám vyhovuje stávající "střádání" editorialů v návodových knihovnách, nebo jestli by se podle Vás měly starší editorialy odtud vymazat. Nám celkem zatím vyhovuje stávající uspořádání, ale protože jsme se v poslední době setkali i s opačným názorem, rozhodli jsme se Vás požádat touto cestou o Váš názor a spolupráci. Děkujeme. Jen pro informaci - tyto editorialy rozhodně zatím nijak výrazně neovlivňují velikost knihovny, celý tento text ve formátu RTF i s vloženými obrázky nezabírá ani celých 400 kB.

 

Pár slovy bychom se nyní ještě chtěli vrátit k minulé slavnostní, výroční verzi. Malé chybičky se totiž přece jen vloudily a i když jste je nejspíš moc nezaznamenali (podle ohlasů soudě), přece jenom pro náš klid chceme tyto "vady na kráse" dát do pořádku.

 

1) Psali jsme Vám o speciální bonusové knihovně Scofake. I když to tak nevypadalo, přece jen vyšla, ale pouze ve velkých instalačních balících a na DVD časopisu Level. Jako samostatnou knihovnu ji tedy na našich www stránkách nenajdete.

 

2) Z technických důvodů také nebylo možno do výročního hlavního editorialu zařadit krátký textík od Mirka Mouchy, takže abyste o něj nebyli ochuzeni - když už ho napsal - tak Vám ho zařazujeme alespoň sem :

 

Vážení přátelé,

když jsem byl svým společníkem a spolušéfem požádán o několik slov k 10. výročí projektu Scorpions WinCheater pro tento jubilejní editorial, uvítal jsem to jako příležitost ke krátkému zamyšlení a obecně k pozdvižení literární úrovně tohoto sloupku vůbec. 10 let existence našeho programu je jistě významným milníkem tvůrčí práce celého našeho redakčního týmu. Je to příležitost k ohlédnutí a bilancování úspěchů a.... úspěchů naší desetileté mravenčí práce a k úvaze o fundamentálně existenciálním významu takového projektu, jakým Scorpions WinCheater bezesporu je, pro vývoj jedince i celé postkomunistické společnosti a o nezanedbatelném podílu projektu na rozvoji vztahu české populace k výpočetní technice vůbec. Tolik úvodem a nyní si blíže rozeberme jednotlivé body :

 

1) Hurá, jsme tu 10 let a buďme rádi, že

2) jsme to vůbec vydrželi,

3) jsme to vydrželi se zdravým rozumem,

4) o nás máte pořád zájem (DĚKUJEME!),

5) proudy Vašich příspěvků stále nevysychají,

6) po desetileté neúnavné práci celého redakčního týmu Honza konečně

není sám,

7) ... a doufejme, že to všechno ještě nějakou dobu vydrží!!!

 

Mirek Moucha

 

No, tak to by bylo všechno, co jsme dnes chtěli zúřadovat a co tu máme dál ? Tentokrát se nám ani nesešlo moc drbů, čím to asi bude ?

 

Pozor na Honzu Svatoše - nevíme, jestli na něj má špatný vliv Kajlin, nebo spíš možná dlouhé intervaly mezi jejich jednotlivými schůzkami (běžně se tomu říká absťák), ale je fakt, že byl spatřen na pražských sídlištích, kde se vnucuje do domácností pod záminkou, že odviruje, seřídí a doladí vaše PC. Jeho skutečné úmysly však prozrazují horečnaté oči a tiché mumlání "format c, format d, format...".

 

Mirek Moucha si prožil perné chvilky u svého PC, když celé hodiny a dny vyháněl neodbytné viry. Se spalničkami, žloutenkou a dokonce i ptačí chřipkou už si prý poradil, ale jeho PC ještě pořád kašle a v noci má zvýšenou teplotu. Pomůže někdo?

 

O Hihajovi nemáme žádné zprávy, ale prý se od posledního editorialu setkal s Honzou a je prý velmi spokojen!

 

Pokud jste v uplynulých dnech potkali v Praze rozdováděnou žirafu, tak to není tím, že by pražská zoo zavedla vycházky, to jenom Kajlin úspěšně zvládla první písemné zkoušky a vyrazila do Prahy oslavovat. Gratulujeme!

 

xmilek nejen konečně ustál propad svojí společnsti Faxar (projekt Český Batman byl po zásluze definitivně zastaven), ale dokonce má opět smělé plány do budoucna. Podle posledních zpráv chystá opravdu velkolepý remake slavné pětidílné sovětské válečné fresky OSVOBOZENÍ (Ohnivá duha, Průlom, Směr hlavního úderu, Bitva o Berlín, Poslední úder). Podle neoficiálních zpráv se můžeme těšit na nové zpracování celého dramatu Velké vlastenecké války, uvidíme příběh z pohledu vojáka v zákopech; kromě toho je zde popsán celý průběh střetnutí, vznik a souhrn záměrů jednotlivých stratégů a jejich dopad na situaci. Ve filmu nechybí ani milostný motiv! Celou pentalogii by však chtěl xmilek natočit spíše v "Básnickém" duchu a s akčními scénami na způsob Hvězdých válek. A bomba na závěr: v hlavní roli procházející všemi pěti díly uvidíme našeho Anh Haie!

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Michal Deus

Novější zpráva: Editorial č. 69
Starší zpráva: Editorial č. 68
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.