1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 69 Ing. Miroslav Moucha | 1. 6. 2006

Ahoj všichni!

 

Další měsíc je pryč a opět je tu nová verze knihoven - číslo 69. Tentokrát je porce návodů o něco menší, ale pokaždé holt lámat rekordy nemůžeme. Sešlo se nám více textů na přídavné mapy do Dooma 3, tak je tam máte - kromě jiného, samozřejmě.

 

Minulý minieditorial byl spíše maxi, takže dneska to zase pro změnu vezmeme trochu zkrátka. Díky všem, kteří si naše rady vzali k srdci a posílají nám už své příspěvky v pořádku. V minulém editorialu jsme vyhlásili takovou malou anketku o střádání textů v editorialu. Moc nedopadla, protože jsme dostali od vás jen jediný názor, a to takový, že by historie editorialů měla být zachována. Když tedy vezmeme v úvahu ten původní názor, který byl proti, máme tady stav pro a proti 1:1, takže je to plichta. A protože nám současný stav také vyhovuje, tak nic měnit nebudeme a je to :-).

 

A pojď me hned na drby:

 

Honzík nám čile pendluje mezi Prahou a jižnmi Čechami, prý jezdí za domácí stravou, kterou pro něj připravuje Kajlin, ale v tom případě není jasné, proč dobu mezi jednotlivými návštěvami tráví střídavě na záchodě, nebo s hadičkou pro výplach žaludku mezi zuby.

 

Ale abychom byli spravedliví - Kajlin šla opravdu do sebe. Teď, když má po maturitě (gratulujeme!) víc času, chce ho investovat do budoucnosti. Nakoupila stoh kuchařek a zaplatila si všechny kuchařské kursy, které na internetu našla. To by v tom byl čert, aby Honzík nebyl po svatbě spokojenej! Vždyť jí to nezabere víc, než nějakých 10 - 15 let.

 

xmilek - nová zpráva přišla ze společnosti Faxar. Došlo k určitým dílčím posunům v natáčecím plánu velké pětidílné válečné fresky OSVOBOZENÍ, o které jsme se posledně zmiňovali. Vzhledem k představiteli hlavní role (Anhaj Hihaj) se poněkud musely upravit scénáře. Leccos napoví nové názvy jednotlivých dílů : Ohnivé rákosí, Průser, Směr hlavního útěku, Bitva o tržiště a Poslední stánek. Zdá se, že Faxar nabírá dech a svým velkolepým dílem nás doslova zatluče do sedadel!

 

Anh Hai - řeší velké dilema. Vzhledem k jeho nástupu na stříbrné plátno mu bylo doporučeno, že by jeho jméno mělo znít úderně a jednoduše, po vzoru holywoodských akčních hrdinů. Když zavrhl návrhy jako Hambo, Haiven Hegal, nebo Hai-Claude van Anhh a nezaujal ho ani Anhhai Yellowjégger, zbyly mu už jen dvě možnosti : Chick Hairis a Chickie Hai. Těžká volba!

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Michal Deus

Novější zpráva: Editorial č. 70
Starší zpráva: Editorial č. 69
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.