1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 71 Ing. Miroslav Moucha | 1. 9. 2006

Ahoj všichni opět po prázdninách!

 

Doufám, že jste si všichni ty dva měsíce volna řádně užili a ti z vás, co už na ně jenom nostalgicky vzpomínáte - jako my - tak aspoň těch pár týdnů dovolené. Jsme tu opět, vybrali jsme všechny zásoby, vysmejčili všechny šuplíky (i ty, co jinak vůbec neotvíráme) a výsledkem je pěkně "nabušená" poprázdninová verze č. 71 - rovných 1500 položek v návodech a rovných 5100 v cheatech + 1 bonusová!! Na poslední chvíli jsme totiž získali jednu velmi užitečnou informaci k novému datadisku Dungeon Siege 2: Broken World a tak jsme vám ji ještě těsně před uzávěrkou "šoupli" do updatu. Takovým jakýmsi vedlejším účinkem takto "nadupaných" updatů je samozřejmě to, že další verze bude zase o něco hubenější, takříkajíc udržovací, ale pak už zase pěkně najedeme na standard - taky podle toho, jak se budete snažit a kolik nám pošlete nových příspěvků!

 

Během prázdnin se uskutečnil 2. Scosplaz - setkání redaktorů Scoteamu, nebo alespoň těch, kteří mohli (a taky chtěli) přijet. Podrobnější informace včetně obrázků se jistě dozvíte v hlavním editorialu, budiž pouze řečeno, že Honza tentkrát potvrdil svoji roli bowlovatého favorita a dokonce si naházel nový osobní rekord! Sice je pravda, že používal nedovolený doping, který mu podávala osobně přítomná Kajlin, dokonce veřejně přede všemi a rovnou z úst do úst, ale i tak - gratulujeme! Mirek tentokrát skončil na druhém místě, ale i jemu se povedl osobák - 171 bodů!

 

A teď pár slov k vašim textům, které nám posíláte :

 

Moc vás prosíme - věnujte větší pozornost tomu, co napíšete a chcete nám poslat - zpětná kontrola napsaného by měla být pro vás samozřejmostí. Nejčastěji se dopouštíte následujících chyb :

 

1) "abyste, kdybyste" - velmi častá chyba, nesprávně píšete "aby jste, kdyby jste". Obdobně je to u "aby jsme, kdyby jsme" - správně česky je "abychom, kdybychom".

 

2) Velká písmena - zcela samozřejmě píšete celý text malými písmeny a to i názvy levelů, měst, nebo i název celé hry - ostuda!!

 

3) Spojení čísla a následujícího textu - píšete např. : 99bodů, nebo 35skill. Jde o dvě slova, tudíž mezi nimi musí být mezera - 99 bodů, 35 skill.

 

4) Háčky a čárky!!! - velká bolest některých vašich příspěvků, háčky a čárky chybí, někdy i úplně. Věřte mi, že opravovat někdy i mnohostránkový návod a muset doplňovat všechny háčky a čárky - to dá docela zabrat!

 

5) Nezapomínejte psát názvy her do tipů, cheatů a návodů!! A pokud je posíláte v přiloženém RTF souboru, zkontrolujte si, že máte název hry a vaše jméno a mail napsáno také UVNITŘ v souboru a ne jenom v průvodním mailu!

 

A jestlipak máme nějaké nové drbíky ?

 

Honza Svatoš - se odvázal - no, spíš byl odvázán Kajlinou a vydal se s ní poprvé na vodu. Bohužel zrovna v době, kdy se tamtéž konalo velké mezinárodní cvičení spojeneckých komářích vojsk Bzííííík 2006. Komáři ihned příchozí skupinku nesmělých vodáků bez odborného vedení povýšili na cvičné terče (souhlas vodáků se nevyžadoval). Cvičení skončilo naprostým vítězstvím komárů, na jejichž disciplínu a houževnatost vodáci prostě neměli. Nezachránil je ani noční úkryt ve stanech a spacácích, specíální úderná komáří komanda vybavená baterkami je odhalila a na místě pečlivě označkovala.

 

Do galerie brněnských figurek přibyla v poslední době další. Zhruba od poloviny srpna se v brněnských ulicích objevuje malý, brýlatý mužík s gumovým kuřetem v ruce a s kapsami plnými zrní. Kolemjdoucí mohou jasně slyšet, jak si něžně povídá se svým kuřetem v nějaké neznámé řeči a snaží se ho nakrmit zrním ze svých kapes. Až ho potkáte, nevolejte Chcoholouška, je to jenom náš starý známý Anh Hai Hihaj, který se nemůže nabažit dárků, které dostal na Scosplazu od svých kamarádů - redaktorů.

 

Mirek Moucha - si pořídil nový digitální foťák, ale bohužel se prý nedá používat. Ať se snaží sebevíc, nedaří se mu do něj narvat kinofilm.

 

xmilek - o xmilkovi nemáme žádné zprávy. Po narození potomka (viz. obrazové zpravodajství na Scofake) prostě zmizel jakoby se propadl do země. Zřejmě si užívá zasloužené otcovské dovolené, i když teorie o jeho pobytu se různí: konzervativní část redakce usuzuje na domov s manželkou, plínami, krmením a procházkami s kočárkem, bundovská část přísahá na jachtu s milenkou, lednicí s pivem a jízdami na vodních lyžích. Pravdu se asi dozvíme až od samotného xmilka, pokud se ovšem ještě někdy ozve....

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Michal Deus

Novější zpráva: Editorial č. 72
Starší zpráva: Editorial č. 71
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.