1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 73 Ing. Miroslav Moucha | 1. 11. 2006

Ahoj u updatu č. 73!

 

Tak už máme listopad a protože je tu první vikend v měsíci, jsme tu i my opět s novým updatem. Tentokrát má velikost zcela standardní, takže doufáme, že s ním budete spokojeni.

 

Dokonce máme dnes pro vás jednu novinku - Michal Deus vyrobil v knihovně Návody+ novou rubriku - Tipy a triky. Najdete v ní tipy, triky a mininávody - vše samozřejmě s použitím obrázků - které se nám tu už dlouho střádaly a pořád se nám nikam nehodily. Tak doufáme, že se vám nová rubrika bude líbit!

 

REDAKČNÍ SPECIÁL

 

A závěrem dnes nepřinášíme obvyklé drby, ale redakční speciál - asi jako všichni v tomto státě jsme přemýšleli o řešení stávající politické krize a nabízíme vlastní řešení. Zcela nedemokraticky, ale zato nanejvýš prakticky jsme přeskočili fázi voleb - stejně by to k ničemu nebylo - a přešli jsme rovnou k sestavení vlády. Kvůli rozlišení od funkční a stínové vlády jsme ji nazvali scovládou. Po velmi krátké, až neexistující debatě jsme při shodnosti názorů (povšimněte si toho rozdílu proti naší stávající politické scéně!!) dospěli k následujícímu složení :

 

Scormiér - jednoznačně a bez diskusí (až na malou výjimečku) Honza Svatoš. A protože má z nás největší zkušenosti s naším zdravotnictvím, zvládne bez problémů i MZ - ministerstvo zdravých (s těma stejně není žádná práce).

 

Vicescormiér a MNF - ministerstvo nulových financí - Mirek Moucha. Protože finance má v redakci pod palcem neochvějně Honza Svatoš, je jasné, proč se Mirek nebránil kumulování funkcí. Žádné peníze od něj sice neuvidíte, ale taky vám žádné nesebere - pokud k němu nebudete chodit moc blízko.

 

MV - ministerstvo vnitra - vrchní moderátor a dezinformátor poradny - Crazy Ivan.

 

MŠN - ministerstvo školství a psaní návodů - poté, co jí těsně unikla funkce scormiéra, ho obsadila Kajlin. Původně ho chtěla spojit s ministerstvem gastronomie, ale bohudíky jsme včas sehnali lepšího kandidáta - Pepka Námořníka.

 

M(d)I - ministerstvo (dez)informatiky - tvůrce obrazových fake dějin redakce a majitel - poněkud stagnující - filmové společnosti Faxar xmilek.

 

MFK - ministerstvo fakekultury - jediný umělecky něčeho - čehokoliv - schopný člověk u nás - Noruen.

 

MPSV - ministerstvo prudce sexuálních věcí - redakční kanec a lamač srdcí bez ohledu na pohlaví, rasu a živočišný druh - Ondra Mirtes.

 

MZV - ministerstvo zahraničního v(y)měšování - opět jednoznačně jediný světoběžník a polyglot v redakci - Anh Hai HiHaj. Se svými nejmilejšími náměstky Pípem a Típem hodlá prudce rozvíjet vztahy s exotickými zeměmi, subjekty a www stránkami.

 

MD - jako ministerstvo dopravy a jako Michal Deus. Kvalifikoval se tím, že právě dělal papíry na auto, takže má předpisy v... no, někde určitě. Zlí jazykové tvrdí, že akorát dělal do auta a papíry házel pod auto, ale to na jeho kvalifikaci nemůže nic změnit. Auto viděl, ne ? Tak co....

 

MO - ministerstvo och/brany - Jake. Jednoznačně má nejlepší předpoklady - chlastá, honí holky, nebo paří u kompu.

 

Ministři (zatím) bez portfeje i bez portmonky (to aby nás bylo víc):

 

David "Dave" Hořínek

David Smejkal

Jára Cimrman (univerzální náhradník za kohokoliv z výše jmenovaných a vlastně za kohokoliv ze stávající, minulé, budoucí, stínové a jakékoliv jiné vlády)

 

Naše scovláda má tu nespornou výhodu, že určitě nic nezkazí a může vám zaručit, že na tom určitě nebudete o nic hůř (ale ani líp), než dnes. Jsme rádi, pokud budeme mít vaši podporu, ale pokud ne, tak nám to bude celkem fuk.

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Michal Deus

Starší zpráva: Editorial č. 73
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.