1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 74 Ing. Miroslav Moucha | 1. 12. 2006

Ahoj u updatu č. 74!

Tak už je to opět tady, nejočekávanější a neproklínanější období roku je za dveřmi * Bim, bam, bim, bam * Zase budeme shánět dárky na poslední chvíli,* strojit stromečky,* pečlivě vybírat kapra na Štědrý večer * a husu na Boží hod,* budeme si patlat ruce s těma mrňavejma rohlíčkama a dalším cukrovím,ô budeme nadávat při nekonečných opravách elektrických svíčiček,* do toho si pustíme nějakou tu koledu z DVD přehrávače * a purpura bude vonět tiše a ochotně jak praví klasik * a než konečně po dlouhém dni půjdeme spát, tak se podíváme na rozzářený stromeček a řekneme si * "To se nám to letos ale povedlo, to máme zase pěkné vánoce!" *

ô ô ô ô ô ô ô ô ô ô ô ô ô

Tak si náš předvánoční update nainstalujte, prohlídněte a užijte radši včas, protože až na vás Mikuláš vypustí čerta, budete ho mít aspoň čím zabavit aby vám dal pokoj

ô ô ô ô ô ô ô ô ô ô ô ô ô

Jak je už zvykem, snažili jsme se, aby náš předvánoční update byl o něco výživnější, než obvykle, což je pro vás zpráva jistě příjemná, na druhou stranu se autoři a přispěvatelé teď budou muset pustit do práce a poslat nám co nejvíc příspěvků, aby doplnili naše prořídlé zásoby, abychom měli co dát do novoročního updatu. Hlavně Michal Deus naříká, že už nemá žádné návody s obrázkama, tak mu něco rychle pošlete, ať má radost!

ô ô ô ô ô ô ô ô ô ô ô ô ô

Chtěli jsme letos přijít osobně mezi vás na Mikulášskou nadílku. A stálo by to rozhodně za to!! Novátorsky jsme se rozhodli namísto tradičního jednoho Mikuláše pro Mikulášské duo ve složení Honza Svatoš a Mirek Moucha. Aby před nimi nezůstaly utajené žádné vaše hříchy, pracovali by osvědčenou metodou "jeden hodný a druhý zlý", ale nemohli se dohodnout kdo bude kdo - oba chtěli být zlí. Sbor nevšedně krásných andělů by jistě vytvořili archanděl Hihaiel s xmilkem a Ondrou Mirtesem. Bohužel Anh Haie - Hihaie se nepodařilo odloučit od jeho kuřete a uznejte, že anděl s křídly a oškubanou drůbeží v ruce by na křehkou dětskou psychiku mohl mít poněkud nežádoucí vliv. Anděl xmilek pořád není k dosažení a Ondrovi jsme zase nevysvětlili, že prostěradlo s divnými žlutými fleky není zrovna nejlepší pro výrobu masky anděla a že si pod andělské roucho nemůže schovat nějakou Lucku, ať už by tam dělala cokoliv. Komando čertů ve složení Miky Deus, Crazy Ivan, Jake, Noruen, David "Dave" Hořínek a David Smejkal si pod své velení vzala krásná Luciferka Kajlin. Dokonce dosáhla významného úspěchu, když se jí podařilo Jakeovi vysvětlit, že děti se rozhodně nestraší "Bu, bu, bu, ty píčo!" Jenže pak neprozřetelně prohlásila, že nás všechny zásobí na cestu pečivem vlastní výroby. Jak se o tom čerti dozvěděli, rozprchli se s ječením a hrůzou v očích neznámo kam. Takže vidíte, že z objektivních příčin vám můžeme akorát tak... popřát pěknou a bohatou nadílku a o zbytek se už holt musí postarat někdo jiný.

 

PS.: Nevěřte všemu! Křehká dětská psychika je pověra a Kajlin vaří a peče docela dobře, což vám jistě rádi dosvědčí všichni účastníci letošního Scosplazu. Minimálně všichni, kteří přežili.

 

PPS.: Dobrý, Honzo ? ;-)

ô ô ô ô ô ô ô ô ô ô ô ô ô

A to, to, to je (pro tentokrát) už opravdu vše, přátelé! :-)

ô ô ô ô ô ô ô ô ô ô ô ô ô

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Michal Deus

Novější zpráva: Editorial č. 75
Starší zpráva: Editorial č. 74
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.