1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 78 Ing. Miroslav Moucha | 1. 4. 2007

Ahoj u updatu č. 78!

Jsme tu zase po měsíci s novým updatem, ovšem tentokrát o něco svátečnějším a významnějším, než obvykle. Podrobnosti se určitě dočtete v hlavním editorialu a také jsme pro vás připravili malý bonus - novou verzi příležitostné knihovny Scofake. A teď se pojďme podívat na změny a novinky v tomto updatu a v naší redakci vůbec.

 

Tou největší je právě změna v redakci - Michal Deus se rozhodl nás opustit, nemá prý čas na hraní kvůli holkám. Ta poslední už bude asi vážná známost, protože mu zabírá skoro každou volnou chvilku a Michal na ní myslí, kudy chodí. Má prý exotické jméno, něco jako Madurída, nebo tak. Každopádně přejeme Michalovi hodně štěstí a pochopitelně mu ještě pořád zůstala "povinnost" psát pro nás pěkné návody! No, a kdože převezme jeho veslo ? Je to Martin Jurča "DevelX". Možná je vám jeho jméno povědomé - už dlouho pro nás píše na pokračování nekonečný velenávod na Fish Fillets. Oficiálně ho tímto vítáme do týmu a přejeme mu, ať se mu práce pro Scorpions WinCheater líbí!

 

Na četné žádosti jsme vytvořili novou rubriku, jmenuje se Archiv minieditorialů a najdete v ní všechny starší editorialy. V této rubrice bude od tohoto čísla vždy už jenom jeden - nejnovější editorial.

 

V poslední době se doslova vyrojily žádosti o uveřejnění různých našich textů na vašich soukromých stránkách. Chceme upozornit, že povolení udělujeme jen zcela výjimečně a to ještě pouze u textů, které jsou napsány exkluzivně pro nás, u ostatních musíte mít svolení příslušného autora textu. Je to proto, že v minulosti byla naše dobrá vůle již několikrát zneužita a dokonce se i obrátila v náš neprospěch. Pokud máte zájenm, můžete si zcela volně dát na své stránky odkaz na náš web www.cheater.cz, kde jsou všechny texty online uveřejněny a také odkaz na náš program Scorpions WinCheater. Pro každého, kdo má internet, je to zcela postačující a kdo ho nemá, ten se na vaše stránky stejně nepodívá :-).

 

A ještě tu máme jednu změnu trochu nepříjemnou : bohužel jsme museli z knihovny odstranit návod na hru The Elder Scrolls 4: Oblivion. Ukázalo se, že je nestydatě okopírovaný ze stránek konkurenčního webu a ze způsobu provedení máme všechny důvody se domnívat, že šlo o záměrnou akci s cílem poškodit náš projekt. Dotyčný rádobyautor je již se vším všudy instalován na naší černé listině a my jen doufáme, že toto byl poslední případ svého druhu a že se již nikdo k podobnému podvratnému a nesolidnímu jednání nesníží!! Zároveň tímto vyzýváme naše autory návodů : bude někdo z vás schopen a ochoten zalepit vzniklou "díru" v návodech a napsat pro nás - i pro vás - návod na hru TES 4: Oblivion ?

 

A jako obvykle ještě pár čerstvých redakčních zpráv :

 

Honza Svatoš se už vzpamatoval ze svého únosu (viz. nedávná zpráva na www.scofake.blog.cz). Podle posledních zpráv za celou akcí stojí neznámý padouch, který si říká Duch. Padouch Duch (zkráceně Paduch) chtěl touto cestou získat od Honzy všechny databáze WinCheatra. Měl ale smůlu - vybral si komplice s nepříliš vysokým IQ. Ti zpočátku podrobili Honzu brutálnímu mučení (k tomu nejhoršímu patřilo skřípání nehtů po tabuli, lechtání slepičím brkem na chodidlech a velmi rafinované mučení s názvem "tetiččin striptýz", které ještě nikdo nepřežil bez újmy na duševním zdraví). Nakonec se ale únosci nechali přesvědčit a propustili Honzu s úplně jiným výkupným - stačil jim prý pytel zrní pro kuřata, čisté povlečení na postel (bez fleků!) a jedna noc s Kajlin. Od té doby se únosci skrývají neznámo kde, těžko říct, jestli se bojí víc Paducha, anebo Kajlin.

 

Kajlin je zřejmě nadána netušenými jasnovideckými schopnostmi, jejichž původ je dán rodinnou dispozicí a lze jej vystopovat až ke Kajlinině prapraprapraprababičce, věštkyni Libuši Nesmyslové. Jen tak si totiž lze vysvětlit jev, který může být předzvěstí budoucích katastrof - Honza Svatoš při své pravidelné sobotní návštěvě u Kajlin nesledoval klíčový fotbalový zápas s Německem!!! Kajlin totiž zřejmě využila svých schopností a prozradila mu předem výsledek zápasu, čímž ho definitivně otrávila. O tom, co dělal místo sledování fotbalu, se můžeme jenom dohadovat, ale jaký katastrofální dopad mělo toto Honzovo rozhodnutí na psychiku našich zlatých hochů (a to nejen při zápase, ale i dlouho po něm), to už dnes víme. Získali jsme vyjádření trenéra našeho mužstva, Karla B.: "Už jsem viděl všechno. Hada chcát, koně blejt, ale aby Honza Svatoš nesledoval náš zápas, to tu ještě nebylo!! Teď už začínám leccos chápat." A podle jeho dalších slov vážně uvažuje o tom, že pokutu 50 000,- Kč, kterou musí zaplatit každý hráč jeho týmu, rozšíří i na Honzu Svatoše. O dalším vývoji vás budeme informovat.

 

xmilek se nám vrátil! On sice tvrdí, že tady byl pořád, jenom ho nebylo nějak vidět, ale řekněte sami : je to jenom shoda okolností, že se znovu objevil ve stejné době jako záhadné ufounské fleky na posteli Ondry Mirtese (viz. předchozí editorial) ?

 

Michal Deus - po jeho odchodu je náš lovec hlav bez práce. Ale ne na dlouho. Pokud pro něj sami nenajdeme práci, budeme ho za mírný poplatek pronajímat. K doptání v redakci!

 

Martin Jurča se vrhl do redakční práce s takovou vervou, že měl svůj první update hotový už 3 týdny před termínem uzávěrky. Přejeme mu, aby mu to počáteční nadšení vydrželo co nejdéle!

 

Mirek Moucha tak nadupal updaty knihoven Cheaty a Návody, že mu v archivu skoro nic nezbylo. Teď vysedává u počítače a hypnotizuje mail na Seznamu, aby mu přinesl nové příspěvky. Jinak si je prý do dalšího updatu bude muset sám vymyslet!

 

A to, to, to je (pro tentokrát) už opravdu vše, přátelé! :-)

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Martin Jurča

Novější zpráva: Editorial č. 79
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.