1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 79 Ing. Miroslav Moucha | 1. 5. 2007

Ahoj u updatu č. 79!

 

Sice opět pro změnu o něco skromnější, ale neochvějně v neúprosně daném termínu opět tady! Od posledního updatu se u nás kupodivu nic zvláštního nestalo, takže přesně podle hesla "žádné zprávy - dobré zprávy" máme dnes pro vás jenom samé dobré zprávy! Ehm.

 

A protože nemusíme tentokrát ani nikoho kárat, ani upozorňovat na chyby v návodech - kromě toho, že někteří z vás stále ještě nepřišli na to, že nejkratší cestu do knihovny připraví svému textu tak, že ho naformátují podle našich požadavků - můžeme jít hned na zaručeně pravdivé (na rozdíl od konkurenčního editorialu ;-)) redakční zprávy.

 

Honza Svatoš má nového koníčka. A musíme říci, že dosti neobvyklého. Doslova propadl ještě nepopsané vášni - stěhování. Stěhuje náruživě cokoliv a kdykoliv, stačí, když má po ruce jakýkoliv kus nábytku. Čím větší, těžší a neforemnější, tím lépe. Stěhuje vášnivě a bez nároku na jakoukoliv odměnu. Pokud potřebujete cokoliv přestěhovat, určitě mu napište, nebo rovnou zavolejte, nemůžete mu udělat větší radost. Jen se nám zatím nepodařilo zjistit, proč s sebou neustále tahá krumpáč - při vlastním stěhování ho vůbec nepoužívá. Známý psychiatr MUDr. F. Rojd říká, že jde zřejmě o neobvyklý druh fetiše. Radí: "Rozhodně se vůbec nepokoušejte ho jakkoliv od jeho krumpáče oddělit, nejraději se prostě tvařte, jako že tam vůbec žádný krumpáč není."

 

Kajlin odhalená! Ne, nebojte se - nebo netěšte, jak kdo, nejde o žádný striptýz. Pouze jsme podrobili náročné zkoušce její věštecké schopnosti a musíme říct, že Kajlin totálně pohořela, čímž nejvíc zarmoutila Honzu Svatoše, který neustále s horečným pohledem opakoval: "Je to tutovka, kluci, je to tutovka!" Jenže ve Sportce Kajlin z 10 čísel neuhodla ani jedno a při zkoušce u rulety, kterou jsme provedli v kasinu Obral&Vyhodil, byla nejblíž, když tipovala 31 a vyšla čtyřka. Napodruhé tipovala 125, čímž se dostala zcela mimo hru a zaznamenala tak historicky první out v dějinách rulety. Od dalšího zkoušení odborná redakční komise po krátké poradě raději upustila.

 

xmilek zazářil jako jasný bolid na noční obloze a stejně tak i zase zmizel. Protože ani Ondra Mirtes nehlásí žádný další vývoj ve své ufounsko - flekovské historii (v žádném případě nespojovat se známým pražským hostincem!!!), zdá se, že vzájemná souvislost mezi oběma jevy je prokázaná. Tentokrát však xmilek neodletěl s ufouny, ale zůstal doma, kde se věnuje vlastnímu malému ufounkovi, aby z něj vychoval nového šéfa svojí filmové společnosti Faxar. Zároveň píše scénář k rozsáhlé filmové epopeji inspirované jeho vlastním životním příběhem, zatím s pracovním názvem Xmilkův průvodce po Galaxii. První dva díly by se měly jmenovat Sbohem a dík za všechny faky a Mirtesovy fleky na konci vesmíru. Celkový počet dílů zatím není upřesněn, ale xmilek počítá s 18 - 20 jen velmi volně navazujícími filmy, což znamneá, že se můžeme těšit na největší filmové dílo všech dob!

 

Mirek Moucha nemá stání, cestuje v jednom kuse mezi Prahou, Ústím nad Labem a Krásnou Lípou. Je s podivem, že vůbec našel čas vyrobit a poslat updaty. Nutno říct, že se na svých cestách věnuje i výzkumné činnosti a objevil již mnoho míst, která jsou významná tím, že je Jára Cimrman nikdy nenavštívil.

 

Martin Jurča, náš zbrusu nový redaktor, se zatím osvědčuje velice dobře. Uodaty posílá včas, dokonce ho ani nemusíme držet pod krkem. Dobrá práce, Martine, jen tak dál!

 

Scorpions WinCheater - naše redakce učinila důležitý krok na cestě do světa, od letošního března ji můžeme směle označovat jako mezinárodní (máme v našich řadách 1 Slováka a 1 Vietnamce), čímž se Scorpions WinCheater stává defacto nadnárodním fenoménem. Vstup do světa velkých financí se očekává v nejbližší době, jen co se nám podaří založit sporožiro.

 

A to, to, to je (pro tentokrát) už opravdu vše, přátelé! :-)

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Martin Jurča

Starší zpráva: Editorial č. 79
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.