1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 80 Ing. Miroslav Moucha | 1. 6. 2007

Ahoj u updatu č. 80!

 

A je tu předposlední předprázdninový předupdate... totiž update, samozřejmě. Tentokrát se nám snad podařilo vyřídit několik starších a starých restů. Objevili jsme totiž asi 50 mailů s vašimi příspěvky, které se zatoulaly na již dlouho nepoužívanou adresu a tam zůstaly viset. Omlouváme se všem, jejichž příspěvky jsme kvůli tomu mohli zařadit až dnes.

 

Někteří autoři mají ještě pořád problémy se správným naformátováním textu pro naše knihovny. Ani tyto příspěvky samozřejmě nespadnou pod stůl, snažíme se využít opravdu maximum toho, co nám posíláte, ale nemůžete se potom divit a stěžovat si, že se váš text neobjevil hned v následující verzi knihovny - opravdu se to nedá stihnout.

 

A teď už se pojďme podívat, jestli se nám tu sešly nějaké zaručeně pravdivé a objektivní zprávy.

 

Honza Svatoš - scombie ?? Záhadné mizení Honzy na několik dní - zvláště v poslední době - nás přimělo k pátrání po důvodech tohoto podivného jednání. Podle známého odborníka na para(ne)normální jevy H. O. Vadného, který několik dní studoval Honzovo chování v převleku za vrátného, se Honza zřejmě stal obětí vzácného typu zombismu, dosud v literatuře nepopsaného. Vadný tak usoudil z typických vnějších projevů, což je zejména zláštní klátivá chůze a pohled, který osciluje mezi zasněným a hladovým. Tento typ zombismu se prý vyskytuje výhradně v redakci Scorpions WinCheatra a člověk se může nakazit žirafím kousnutím.

 

Kajlin chválíme! Po neúspěšných věšteckých testech nepropadla depresi, ale je odhodlaná se zlepšit a zvýšit si kvalifikaci. Za tím účelem se přihlásila do korespondenčního kursu věštění Madame des Thebes (Žižkov, Husitská 13), jejiž odbornost je patrná již z banneru, přilepeného izolepou na dveře její věštírny : "Hádání s karet, s ruki a víklad snůch bez záruki." V rámci kursu Kajlin absolvuje i zahraniční meditační stáž v Tibetu, kde již v minulosti několikrát pobývala a vysloužila si čestný titul Kajlaláma. Zlí jazykové ovšem tvrdí, že se jedná o známou olomouckou restauraci, kde je dobře známá pod přezdívkou "Nalámaná Kajlaláma".

 

xmilek pokračuje v tvorbě své filmové epopeje. Podle posledních zpráv by se mělo jednat o 18 - 20 filmů, ale nejsou vyloučeny bonusy a dodatky. Původně chtěl xmilek natáčet ve velkém holywoodském stylu - tedy nejprve díly 7 - 12, poté navázat díly 1 - 6 a nakonec dotočit poslední díly 13 - 18. Nakonec se ale rozhodl se na to vykašlat a točit díly pěkně jeden po druhém. Podařilo se nám zjistit pár informací o některých dalších připravovaných dílech :

 

Hernie - líčí následky prvního xmilkova pracovního nasazení.

Hernie se vrací: Král Scorpions - přímé pokračování o následcích druhého xmilkova pracovního nasazení, tentokrát již pod vedením Honzy Svatoše.

Honzy Scorpions Létající Cirkus - Smysl Života - bez komentáře.

Špionátor: xmember - další díl, tentokrát s motivy slavné špionážní série. V hlavní dvojroli superšpióna xaustina xowerse a hlavního zlouna doktora xmembera se objeví sám xmilek, který si pro film už dokonce pořídil svoji zmenšenou kopii pro roli klonu Méxmini. Zatím ho jen přebaluje a čeká až doroste do správné velikosti pro natáčení filmu.

 

Když připočteme dva filmy, o kterých jsme už informovali posledně, tak má xmilek již třetinu epopeje naplánovanou. Na další zprávy se těšte příště!

 

Mirek Moucha - konečně na své cestě objevil důkazy o přítomnosti a činnosti Járy Cimrmana a to v klášeře v Doksanech. Přízemní místnůstka, mylně považovaná za kryptu je vlastně pracovna Járy Cimrmana. Svědčí o tom zřetelné iniciály JC na hlavici sloupu (označené červenou šipkou), které ovšem pro malé rozměry obrázku nejsou vidět. Dalším důkazem je celkem povedená podoba Mistra na fresce na zdi vlevo od okna - bohužel je zakryta sloupem uprostřed.

 

 

 

Na druhém obrázku pak vidíme přímý důkaz činnosti Járy Cimrmana, který můžeme najít v klášterní zahradě. Jára se tady věnoval hodně botanice a úspěšně zkřížil lípu s tulipánem jako svůj příspěvek k právě probíhajícím oslavám výročí založení místního spolku česko - holandského přátelství. Když se Mirek v místní kronice pídil po záznamech o činnosti a významných členech tohoto spolku, nalezl jen jedinou větu z roku 1923: Všichni jsou to Češi, ale pijou jako Holandři.

 

Martina Jurču musíme pochválit za jeho odhodlání pracovat na updatech pro Cheatra i přes to, že kvůli studijním povinnosten nemá moc času. A nejen to, navíc vždycky pro vás připíše pár řádků do tohoto editorialu (čtěte v knihovně Návody+), což je jistě i pro vás vítané zpestření těchto textů.

 

Scorpions WinCheater - SWCH vstoupil do světa mezinárodních financí! Stalo se tak založením devizového konta, na které se složili všichni členové redakčního týmu ze svých úspor a přebytků z dovolených. Nejvíce přispěli : Mirek Moucha 15 Eur, Honza Svatoš 15 Eur (po konzultaci s Kajlin to bylo upraveno na 5 Eur za Honzu a 10 Eur za Kajlin), DevelX 20 korun slovenských, Anh Hai 5 dongů (pro nezjistitelný kurs prozatím vyřazeno), xmilek 20 leva, Ondra Mirtes 15 kopějek (pro zanedbatelnou hodnotu hozeno Ondrovi po zásluze na hlavu) a Jake 7,50 Kč. Celá hotovost byla svěřena Jakeovi, aby ji odnesl do banky. Jake radostně odešel a od té doby o něm nemáme žádné zprávy. Zatím ještě vyčkáváme, ale pokud nepřijde, nebude problém ho rychle najít. Stačí prostě mu zkrátit řetěz.

 

A to, to, to je (pro tentokrát) už opravdu vše, přátelé! :-)

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Martin Jurča

Novější zpráva: Editorial č. 81
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.