1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 81 Ing. Miroslav Moucha | 1. 6. 2007

Ahoj u updatu č. 81!

A je tu definitivně poslední předprázdninový update. Potěšte se a pak hurá na prázdniny, dva měsíce budete mít od nás pokoj! Ale kdyby náhodou někdy pršelo a bylo zima - i takové dny o prázdninách bývají - nezapomeňte na nás; to je totiž nejvhodnější doba pro to, abyste si sedli k vašim vymazleným strojům a poslali nám nějaké ty příspěvky.

 

Máme na krku prázdniny, takže dnes nebudeme nic kritizovat, nebudeme vás kárat ani napomínat. Všem vám děkujeme za přízeň, kterě si moc vážíme a taky za všechny příspěvky, které jste nám poslali a - jak pevně a neochvějně doufáme - budete posílat i nadále. Přejeme vám skvělé prázdniny, užijte si je přesně podle vašich představ (zvlášť, pokud jsou pro vás už poslední) a rozhodně si je nenechte kazit rušivými vlivy, jako je např. počasí, doprava, mračna komárů a kobylek, klíšťata, sinice, ozónová díra, letní angíny, ptačí chřipka a rodiče.

 

A teď už se pojďme podívat, jestli se nám tu sešly nějaké zaručeně pravdivé a objektivní zprávy.

 

Honza Svatoš - drží slovo. Není to tak dávno, co prohlašoval, že "z té Kajlin jednou vyroste" - a už je to tady! Při posledním měření bylo zjištěno, že jeho dělka je 195 cm (jedná se o rozměr celého těla, dámy!!), což je přesně o 2 cm víc, než před měsícem! Prostým propočtem zjistíme, že stačí asi dva a půl roku a o zápis do Guinessovy knihy rekordů máme postaráno. Vydrž, Honzo!

 

Kajlin - nová šéfka Scorpions ? Zdá se, že Kajlin provedla v redakci Scorpions plíživou revoluci, o které nikdo neměl ani tušení. Jak si jinak vysvětlit, že v poslední době je to právě ona, kdo přiděluje úkoly redaktorům a Honza Svatoš k tomu jenom - přihlíží a mlčí ?!? Na druhou stranu vás můžeme uklidnit: zprávy o tom, že by se náš projekt měl v dohledné době přejmenovat na Skorpyjons KajliČítr jsou naprosto nepodložené. Zatím. Jinak Kajlin gratulujeme k přijetí na VŠE!!

 

xmilek neustále pracuje na své filmové epopeji. Zájem o spolupráci projevil také legendární holywoodský režisér George Lucas, který označil epopej zdrženlivě za "pozoruhodné dílo". V soukromí však se nechal slyšet, že půjde zřejmě o největší filmové dílo všech dob a že pod tím prostě musí být jeho jméno, i kdyby měl jenom hercům nosit svačiny. V telefonickém rozhovoru nabídl xmilkovi své služby údajně za symbolickou částku. xmilek však váhá : "Je to málo. Pokud tady chce být, musí zaplatit pořádně, určitě na to má. Kromě toho - točím 18 dílů, nevím, jak mi může pomoci člověk, který jich neumí správně po sobě natočit ani šest."

 

A ještě informace o třech dalších dílech, které jsou tentokrát věnovány xmilkovým spolupracovníkům z WinCheatra. Anh Haiovi - kterého ostatně uvidíme i v hlavních rolích - věnoval xmilek hned dva filmy : Hihajana Jones: Tajemství prokleté drůbežárny a Hice Hajtura, kuřecí detektiv. Třetím filmem pak je Vetřelec: Next Generation. Mladý Vetřelec zcela propadne počítačům, čímž ztratí chuť na lidi a poněkud pokrotne. Proti němu stojí dcera Ripleyové, která po marných pokusech zvednout ho od monitoru, aby s ním mohla bojovat, se nakonec do něj zamiluje a uzavře s ním registrované partnerství. Ve filmu se prý můžeme těšit i na neobvyklé, náročné a velmi otevřené erotické scény! V kostýmu mladého Vetřelce si zahraje Honza Svatoš, dceru Ripleyové nemůže hrát nikdo jiný, než Kajlin.

 

Mirek Moucha - zatím marně usiluje taky o nějakou roli - třeba i menší, ale výraznou - v xmilkově epopeji. Zatím se pro něj žádná nenašla. xmilek už však uvažuje, že by Mirka mohl zapojit v jednom z dílů, který ještě nemá pevný scénář ani název. Ale bude tam určitě pěkná davová scéna na ulici a tu by právě Mirek mohl dělat. Když se Mirek ptal na podrobnosti (jaký bude mít kostým, jestli bude v popředí, nebo někde vzadu), xmilek mu řekl: "Ale ty budeš všude! Budeš celý ten dav! Nasnímáme tě tisíckrát v různých kostýmech a pak všechny ty tvoje verze vypustíme na plátno najednou! Stejně nemáme dost peněz na další statisty." Mirek od té doby přemýšlí, jestli tahle role by zase nebyla výrazná až příliš...

 

Martina Jurča vám něco o sobě určitě napíše sám (čtěte v knihovně Návody+). Snad ale moc neprozradíme, když vám řekneme, že podle jeho zpráv je nekonečný návod na hru Fish Fillets před dokončením a Martin si prý už brousí zuby na Fish Fillets 2. Jinak mu děkujeme za to, že jeho péčí jsme mohli pro vás už do této verze připravit a zařadit obsáhlý návod na Tomb Raider: Anniversary, samozřejmě se svolením jeho autora, který má exotické jméno (nebo možná nick) Nothrem Sinsky.

 

Scorpions WinCheater - zvažuje možnost zapojit se do dotačních programů Evropské unie a zejména dnes hodně populárních Norských fondů. Získali jsme vyjádření prezidenta Norských fondů, které vám přinášíme v plném znění: "Skulle selvfolgelig Scorpions vart der selv men jeg matte jobbe, sa jeg lurer pa nar pain spiller eller star jag här och tränar nackmusklerna, kurva!" Rozuměli jsme sice pouze dvěma slovům, ale myslíme, že to vypadá slibně!

 

A to, to, to je (pro tentokrát) už opravdu vše, přátelé! :-)

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Martin Jurča

Starší zpráva: Editorial č. 80
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.