1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 84 Ing. Miroslav Moucha | 1. 11. 2007

Ahoj u updatu č. 84!

 

Máme tu další update, v tomto roce vlastně už předposlední. A hned musíme začít tím, že si budeme stěžovat. Na co ? No, samozřejmě na vás, jak jinak :-). Buď jste přes prázdniny úplně zlenivěli, nebo jste úplně zahlceni a 100% vytíženi školními povinnostmi. Jak jinak si máme vysvětlit, že nám najednou od vás nechodí skoro žádné příspěvky ?? Určitě to není tím, že byste o nás ztráceli zájem, to dobře víme, protože návštěvnost našich stránek a stahovanost našeho programu neklesá, naopak se neustále a vytrvale zvyšuje.

 

Tak se koukejte polepšit, situace v cheatech i v návodech není dobrá a s obrázkovýma návodama (pro knihovnu Návody+) je to snad ještě horší - Martin Jurča hlásí v této verzi jeden jediný nový návod s obrázkama!!! Jestli to tak půjde dál, nebudeme mít do nových verzí co dávat - tedy kromě vždy nového editorialu, pochopitelně :-).

 

A jaké tu máme nové zprávy ?

 

Honza Svatoš - má prý lehké zdravotní problémy jejichž příčinou je metla moderního člověka - stres. Jeho stav má zdánlivě banální příčinu - vyzvedávání dítěte z družiny. Tatínkům, kteří již mají své zkušenosti, nemusíme nic vysvětlovat. Ale každodenní starosti o to, jestli má Kajlin napsané všechny úkoly, jestli si nezapomněla pytlík se cvičkami, čepičku a klíče, které nosí na šňůrce kolem krku se zkrátka u nezkušeného Honzíka projevily na jeho zdraví. Neboj Honzo, zvykneš si jako my všichni a taky ti to začne být jedno!

 

Kajlin - podle jejích vlastních slov je na nové škole pohoda a nic se neděje. Normálka vole, ne ?

 

xmilek trávil dovolenou na tichomořském ostrově, který zakoupila společnost Faxar pro rekreaci svého vedení. Přemýšlel zde o tom, jak bude vypadat poslední třetina jeho velké filmové epopeje Xmilkův průvodce po Galaxii s podtitulem "(Nejen) z mého života". Podle dobře informovaných zdrojů z xmilkovy blízkosti chce dalším filmem vzdát hold svému scošéfovi a velkému vzoru Honzovi Svatošovi, který si také zahraje hlavní roli. Film se bude jmenovat Scorpionman a jeho děj je zasazen do doby, kdy starý dobrý Spidey ze sousedství odešel na odpočinek a hledá se nový superhrdina, který ho nahradí. Právě včas vstupuje na scénu správce nejmenovaných internetových stránek (Honza Svatoš), který se mění ve Scorpionmana. Své nepřátele oslabuje na těle i na duchu přesně mířenými cheaty, které na ně vrhá ze svého škorpioního žihadla. Problém je, že nejprve musí poznat zbraně svého nepřítele a potom vytvořit příslušný cheat. Stihne to včas ? Protože v této záslužné práci nemůže zůstat osamocen - aspoň ne nadlouho - najde svoji partnerku ve volném pokračování s názvem Scorpionmam & Giraffewoman. Ještě prozradíme, že v závěru tohoto druhého dílu se záhadným způsobem objeví na scéně nový superhrdina Scogir. Že by si xmilek nechával otevřená zadní vrátka k dalším pokračováním ?

 

Martina Jurča se nám úplně vyčerpal psaním svého editorialu (viz Archiv editorialů, editorial k minulému číslu) a tak teď odpočívá a sbírá síly k příštímu editorialu, který bude opět v jeho režii.

 

Mirek Moucha se rozhodl, že zvyšování kvalifikace je dobré i pro něho. Přestože již jednu vysokou školu má, přihlásil se během své cesty Valašskem ke studiu na Valašské univerzitě. Jako důkaz jsme získali fotokopie prvních dvou stran jeho čerstvého indexu :

 

 

 

Je to jediná škola, kde musíte mít v indexu dvě fotografie - horní fotka je před slivovicí, dolní po slivovici. Aby nezanedbal své rodinné a pracovní povinnosti, bude Mirek studovat zásadně večerně. O tom, že studium je skutečně velice náročné, svědčí seznam povinné a doporučené literatury pro první ročník :

 

 

 

Přejeme Mirkovi hodně zdaru, pevné nervy a nezdolná játra!

 

Honza Svatoš & Mirek Moucha & Martin Jurča

Starší zpráva: Editorial č. 84
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.