1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 85 Ing. Miroslav Moucha | 1. 12. 2007

Ahoj u updatu č. 85!

A je tu opět předvánoční, takže v tomto roce poslední update. No a hned zkraje se vám všem musíme omluvit a požádat vás o pochopení. V minulém editorialu jsme se totiž na vás dopustili takové menší habaďůrky. To není nic neobvyklého, dělají - nebo dělaly - to i velké, renomované časopisy zabývající se PC hrami, ale my to na rozdíl od nich na férovku přiznáváme. Samozřejmě tušíte, že jde o onu "soutěž", kterou jsme vyhlásili v minulém editorialu. Chtěli jsme si malinko vyzkoušet, kolik lidí vůbec tyhle naše výplody čte a kolik jich je dočte až do konce. Do "soutěže" nám přišlo celkem 9 mailů, což sami uznáte, že není nijak moc. Všichni si určitě zaslouží, aby byli zde, v našem editorialu zvěčněni. Jsou to :

 

DaT Software, Vít Ferfecki, Gamefan, Juraj Hájovský, Jan Hlaváček, Petr Skuta, Štefan Šmihla, Tommy 007 a Robert Valenta.

 

Pro nás z toho vyplývá, že se čtením editorialů zřejmě nikdo moc nezdržuje, takže je budeme moci výrazně zkrátit a ušetřit si tak čas pro práci, kterou třeba oceníte lépe (máte-li jiný názor, máte ještě pořád možnost nám napsat). Ještě jednou se tedy vám všem omlouváme a slibujeme, že další soutěž, kterou vyhlásíme, bude už 100% pravá a regulérní :-). Ale aby těch devět poctivců, kteří nám napsali, z toho přece jen nevyšli tak úplně zkrátka, vhodíme jejich jména napsaná na papírcích do klobouku a pod dohledem všech členů redakce z nich vylosujeme jednoho, který od nás dostane roční předplatné časopisu Level! A bude to - tramtadadááá :

 

PETR SKUTA

 

Výherci blahopřejeme a prosíme ho, aby nám napsal své jméno a adresu, abychom věděli, kam mu máme časopis posílat. A samozřejmě všem devíti děkujeme za účast a přízeň a doufáme, že nám zůstanou věrni i nadále. V dalších soutěžích se určitě dostane i na ně!

 

A jaké tu máme nové zprávy ?

 

Zprávy nemáme tentokrát žádné, stejně byste neměli čas je číst pro samé předvánoční povinnosti - je třeba řádně ochutnat vanilkové rohlíčky, otestovat hořlavost letošního vánočního stromku, zjistit jak dlouho vydrží vánoční kapr bez vody a kolik snese úderů paličkou, uvařit mamince vánoční svařák, vymalovat kuchyň zablemcanou červenýnm vínem, ozdobit stromeček jointy, panáky slivovice a obrázky nahých spolužaček, na nátlak rodičů všechno sundat a ozdobit stromeček tradičním způsobem a dalších asi tisíc věcí, které se prostě musejí udělat a vyzkoušet.

 

Přejeme vám za celou redakci ať to všechno stihnete včas, ať máte pod stromečkem hodně naježíno, ale hlavně si užijte pohodu a klid, vždyť o tom vánoce hlavně jsou! A kdo nečte naše editorialy, toho vánoční kapr - bonzák napráská ochráncům zvířat!

 

Honza Svatoš & Mirek Moucha & Martin Jurča

Starší zpráva: Editorial č. 85
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.