1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 87 Ing. Miroslav Moucha | 1. 2. 2008

Ahoj u updatu č. 87!

 

Díky všem, kteří jste nám poslali nové příspěvky, věřte, že si toho opravdu vážíme - a doufáme, že vám to nějakou chvíli vydrží, abychom měli co přidávat do knihoven i nadále.

 

Dnešní editorial bude kratší, protože ho píšu ve spěchu - zítra odjíždím na hory a nevím co dřív. Ještě že se nemusím starat o lyže, protože jako absolutní nelyžař je nepotřebuju :-). Od svého notebooku se však odloučit nehodlám, takže místo lyží, vázání a přezkáčů dávám dohromady CDčka a DVDčka, abych tam měl na co koukat, co poslouchat a co hrát. Aspoň na to budu mít klid, když budou všichni ostatní na svahu, no ne ? ;-)

 

Pokud čekáte na pokračování story od Martina Jurčy, budete se muset podívat do editorialu knihovny Návody+, protože mě ho Martin nestihnul včas dodat.

 

Ááá, takže pozor, změna!! Martin se pochlapil a pokračování dodal, takže ho tu máte v celé kráse! Jenom na úvod poznamenám, že se nápadu chytli další psavci v redakci a možná - možná!, že se časem setkáte s dalšími, velmi, ale opravdu velmi volnými pokračováními - buď v některém editorialu, nebo v knihovně Povídky, sledujte všechno pozorně a bděle, ať vám nic neuteče! Na to, že bychom v dohledné době vydali knížku, rozhodně nespoléhejte! :-) A teď už Martin a pokračování jeho Scostory:

 

Ahoj všetci! Mesiac ubehol ako voda a tak sa opäť môžete usadiť u počítačov a vychutnať si nový update. A na rovinu Vám hovorím - mali by ste sa viac snažiť, nejak sa nám míňajú príspevky. Takže - pozrite si update, pustite si nejakú hru a hybajte písať cheaty a návody!.

Dnes sa pozrieme na pokračovanie slávneho questu našeho Teamu za spravodlivosťou a rovnováhou, ktorú narušil všemocný Google. A tak sa opäť pekne usaďte a počúvajte...

 

~~~ ScoStory ~~~

 

Pozn.: povídku najdete v nové položce ScoStory - naše povídky.

 

A to, to, to je vše, přátelé!

 

Honza Svatoš & Mirek Moucha & Martin Jurča

Starší zpráva: Editorial č. 87
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.