1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 88 Ing. Miroslav Moucha | 1. 10. 2008

Ahoj u updatu č. 88!

Zima byla krátká, jaro už se na nás chystá, ale my jsme připraveni, jarní únavu máme ještě od loňska. A zdá se, že jí nepodléhají jenom lidé, ale i materiál. Nebo je to nějaké prokletí ? Skutečně to tak vypadá... Kdoví, jestli Mirek nevědomky neurazil nějakého mága, nebo šamana (tímto se pro všechny případy omlouvá), posuďte sami:

 

Nejprve vloni na podzim mu zkolabovala jedna flashka. Potom o vánocích díky "dokonalé práci" Seznamu přišel nenávratně o celý archiv mailů. A teď do třetice mu zkolabovala nová flashka, kterou neměl snad ani půl roku!! Nejvíc nepříjemné je na tom samozřejmě to, že každá z těchto katastrof byla provázena určitou ztrátou nových, nezařazených příspěvků. Jen obnovil tu předcházející, už je tu další! Odteď prý už Mirek nevěří flashkám ani emailům a všechny příspěvky bude skladovat jedině na harddisku. Takže je jasné, že příště mu klekne celý počítač :-).

 

Pokud jste svůj příspěvek nenašli v knihovně, pošlete nám ho prosím ještě jednou, není v našich silách se k němu jinak dostat. Víme, že někteří ho možná budete posílat už potřetí, ne-li víckrát. Mirek se omlouvá za potíže, které s tím budete mít, ale věří pevně, že tahle smůla už konečně jednou musí skončit. Držte mu všichni palce!

 

Bonus :

 

A teď tu máme něco pro vás namísto obvyklé dávky drbů. Kdo čte pozorně naše editorialy, ví, že jsme vás na pokračování seznamovali s jednotlivými částmi xmilkovy 18ti dílné filmové ságy s názvem xmilkův průvodce po galaxii s podtitulem "(Nejen) z mého života." Dnes už máme informace o všech 18ti dílech a tady je máte všechny pěkně za sebou :

 

1) Sbohem a dík za všechny faky

2) Mirtesovy fleky na konci vesmíru

 

3) Hernie - líčí následky prvního xmilkova pracovního nasazení.

4) Hernie se vrací: Král Scorpions - přímé pokračování o následcích druhého xmilkova pracovního nasazení, tentokrát již pod vedením Honzy Svatoše.

5) Honzy Scorpions Létající Cirkus - Smysl Života - bez komentáře.

6) Špionátor: xmember - další díl, tentokrát s motivy slavné špionážní série. V hlavní dvojroli superšpióna xaustina xowerse a hlavního zlouna doktora xmembera se objeví sám xmilek, který si pro film už dokonce pořídil svoji zmenšenou kopii pro roli klonu Méxmini. Zatím ho jen přebaluje a čeká až doroste do správné velikosti pro natáčení filmu.

 

7) Hihajana Jones: Tajemství prokleté drůbežárny

8) Hice Hajtura, kuřecí detektiv.

9) Vetřelec: Next Generation. Mladý Vetřelec zcela propadne počítačům, čímž ztratí chuť na lidi a poněkud pokrotne. Proti němu stojí dcera Ripleyové, která po marných pokusech zvednout ho od monitoru, aby s ním mohla bojovat, se nakonec do něj zamiluje a uzavře s ním registrované partnerství. Ve filmu se prý můžeme těšit i na neobvyklé, náročné a velmi otevřené erotické scény! V kostýmu mladého Vetřelce si zahraje Honza Svatoš, dceru Ripleyové nemůže hrát nikdo jiný, než Kajlin.

 

10) X.J. - mimozemšťan o prvních životních krocích xmilka juniora.

11) X.J. - mimozemšťan 2: Jak dostat xmilka na psychiatrii.

12) Kill Debils - tímto dílem se xmilek rázně vypořádal se všemi vykradači, potížisty a vůbec prapodivnými existencemi, které se chtěly a chtějí na našem projektu přiživovat (vzpomeňme například na neslavné kauzy "Ptablb", "Duch", nebo "Jackal").

 

13) Scorpionman - děj filmu je zasazen do doby, kdy starý dobrý Spidey ze sousedství odešel na odpočinek a hledá se nový superhrdina, který ho nahradí. Právě včas vstupuje na scénu správce nejmenovaných internetových stránek (Honza Svatoš), který se mění ve Scorpionmana. Své nepřátele oslabuje na těle i na duchu přesně mířenými cheaty, které na ně vrhá ze svého škorpioního žihadla. Problém je, že nejprve musí poznat zbraně svého nepřítele a potom vytvořit příslušný cheat. Stihne to včas ? Protože v této záslužné práci nemůže zůstat osamocen - aspoň ne nadlouho - najde svoji partnerku ve volném pokračování s názvem

14) Scorpionmam & Giraffewoman. V roli Giraffewomen nemůže hrát samozřejmě nikdo jiný, než Kajlin. Ještě prozradíme, že v závěru tohoto druhého dílu se záhadným způsobem objeví na scéně nový superhrdina Scogir. Že by si xmilek nechával otevřená zadní vrátka k dalším pokračováním ?

 

15) Scorpionman & Scogir. A je to pravda, přátelé, třetí film o Scorpionmanovi je tady! Tentokrát má Giraffewomen mnohem méně prostoru, protože se musí starat o výrobu a výchovu společných potomků, ale našemu hrdinovi už vydatně pomáhá jeho prvorozený syn Scogir. V roli Scogira se představí Ondra Mirtes. Kajlin je nadšená, Honza si dlouho a zamyšleně prohlížel svého filmového synka, pak šel ke svému počítači a vyguglil si heslo "vasektomie". Kdoví proč...

 

16) Já, M. Esbond 006: Srdečné pozdravy z Valašska. Šponážní film o méně známém, ale ještě lepším kolegovi slavného špióna s povolením zabíjet (jak napovídá číslovka v názvu). Dokonale ďábelský padouch Plumfinger (kterého si s chutí zahrál Jake) chce ovládnout trh s alkoholickými nápoji falešnou slivovicí a zničit tak její tradiční výrobce. To by se ovšem do toho nesměl vložit agent M. Esbond 006 (konečně role pro Mirka Mouchu). xmilek neponechal nic náhodě a poslal ukázky z filmu slavným představitelům známého agenta Rogeru Moorovi, Pierci Brosnanovi a Danielu Craigovi se žádostí o zhodnocení. Moore a Brosnan se shodli: "Dokonalé, není co vylepšit."

Daniel Craig zmizel a je zatím nezvěstný.

 

Poslední dva díly symbolicky uzavírají celou ságu, je to vlastně kaleidoskopický přehled volně spojených příhod, které se do předchozích filmů nevešly, nebo nehodily. O kvalitě těchto dvou filmů svědčí nejlépe hodnocení známého režiséra Stevena S.: "Úžasný gejzír nápadů a zároveň trestuhodné plýtvání! Já bych z toho materiálu klidně natočil 20 samostatných celovečerních filmů."

 

17) Všechno, co jste chtěli o xmilkovi vědět a báli jste se na to zeptat.

 

18) Všechno, co jste o xmilkovi vědět nechtěli a stejně se to dozvíte, ať se vám to líbí, nebo ne.

 

Hotovo a teď už jen hurá do kina!

 

A to, to, to je vše, přátelé!

 

Honza Svatoš & Mirek Moucha & Martin Jurča

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.