1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 90 Ing. Miroslav Moucha | 1. 4. 2008

Ahoj u updatu č. 90!

Opět slavíme malé jubileum, 90 verzí, to už je slušná porce času a práce. Kdyby byla jedna verze za měsíc, je to přesně 7 a půl roku, ale jak víme, první verze Cheatra měly delší intervaly, takže musíme ještě nějaký ten rok připočítat. Zkrátka je to kus života každého z nás, kdo se na Cheatrovi podílíme. Tak jsme pro vás pěkně nabušili knihovny cheatů a návodů a počty příspěvků jsme pěkně zaokrouhlili. Návodů už tu najdete celkem 1 750 a cheatů dokonce rovných 5 300!!

 

Děkujeme všem přispěvatelům a zachovejte nám přízeň, posílejte stále nové příspěvky, ať máme z čeho pro vás připravovat nové verze.

 

Novinka této verze je nová knihovna Mininávody. Do této knihovny postupně přesuneme všechny texty ze stávajících položek Ultrakrátké návody a Ultrakrátké návody 2 (tyto položky od příští verze z knihoven Návody a Návody+ zmizí). Také zde najdete časem další vaše krátké příspěvky s obrázkem i bez obrázku, které se nám zatím do žádné jiné knihovny nehodily. Knihovnu povedou naši přátelé z DaT Softwaru, kteří pro nás sami už mnoho těchto krátkých návodů napsali.

 

Do budoucna neslibujeme žádné převraty, čekejte standardní kvalitní práci a pravidelné updaty vašeho oblíbeného programu. Jen Honza si chce už do 100. verze splnit svůj sen a dostat Scorpions WinCheater do první desítky značek, někam mezi Google a IBM. Párkrát se mu to prý skoro už - už podařilo, ale naneštěstí ho pokaždé někdo v nevhodnou chvíli probudil.

 

A teď by měli zpozornět všichni ti, kteří by se chtěli na vytváření Cheatra s námi podílet. Hledáme nové spolupracovníky, redaktory a správce knihoven! Máte-li zájem, napište nám, ale předem upozorňujeme a zdůrazňujeme - nehledejte zaměstnání, nebo placenou brigádu, jde o zábavu a získání nových zkušeností.

 

A závěrem jedno důležité pracovní oznámení pro členy redakčního týmu Scorpions WinCheater. Konečně se nám podařilo zajistit pro VŠECHNY členy našeho týmu a spolupracovníky firemní mobilní telefony. A že stojí za to, dokládá tento obrázek :

 


 

 

Volat a psát SMS můžete bez omezení. Kdo máte zájem, hlaste se u Honzy Svatoše, který vám je proti podpisu vydá. Stačí vám jen fotka, průkaz totožnosti, služební legitimace Scorpions a příjmení vaší babičky z matčiny strany za svobodna (její fotku nenoste!!).

 

A to, to, to je vše, přátelé!

 

Honza Svatoš & Mirek Moucha & Martin Jurča

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.