1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 92 Ing. Miroslav Moucha | 1. 7. 2008

Ahoj u updatu č. 92!

Mesiac je zase za nami, prázdniny pred nami. Väčšina z vás si teraz určite za kompom iba vyvaľuje šunky, surfuje po nete, alebo drtí hry, zatiaľ čo normálni ľudia - prekvapivo - chodia na chalupu, k moru, do hôr... kašlať na nich, vravíte si určite, oni ešte nepoznali tú krásu keď si človek môže prečítať redakčný editorial k svojmu obľúbenému databázovému programu venovanému počítačovým hrám :). Pred prázdninami tu máme taký bežný update, hoci niektorí sa posnažili a aj napriek obmedzeným možnostiam zaradili do updatu všetky svoje nové príspevky.

 

Budúci mesiac - ako obvykle - nevydáme nové verzie knižníc, aby sme si aj my mohli trochu odpočinút (niektorí na brigáde :)), pozvať slečny na zmrzlinu (alebo nejaké to kurča :)), či len tak sa opaľovať za monitorom počítača :). Teraz nás čaká malý úryvok z druhej kapitoly našej ScoStory, ale skrátil som to len preto, lebo som vám nechcel priveľa prezradiť pred ďalším updatom :).

 

Takže máte o prázdninách o čem přemýšlet - jak tohle dopadne, na to jsme zvědaví i my z redakce, začíná to být pěkně hard sci-fi :-). A abychom povzbudili vaši chuť na zářijový update programu, dodáme, že se v editorialu můžete těšit na první část sci-fi povídky Mirka Mouchy. Bude se také týkat - jak jinak - problémů redakce Scorpions, i když byste to podle názvu asi neuhádli. Povídka se totiž - zatím - jmenuje Dovolená JFK. Kdo nevíte, co zkratka JFK znamená, máte přes prázdniny za domácí úkol si to zjistit, vy ostatní užívejte volna a prázdnin!

 

A to, to, to je vše, přátelé!

 

Honza Svatoš & Mirek Moucha & Martin Jurča

Novější zpráva: Editorial č. 93
Starší zpráva: Editorial č. 92
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.