1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 93 Ing. Miroslav Moucha | 1. 8. 2008

Ahoj u updatu č. 93!

Další prázdniny jsou v pekle! Ale nebojte se, my jsme se neflákali, takže vaše obvylá poprázdninová dávka je tu a čeká na vás! Snad trochu pomůže zmírnit šok z návratu do školy, nebo přímo do pracovního procesu.... brrr!! Makali jsme, takže verze 93 je pělně nadupaná, alespoň v knihovně Cheaty.

 

Tentokrát se nám dokonce sešlo i měkolik drbů, takže hurá na ně :

 

Honza s Kajlin se rozhodli strávit dovolenou v Řecku na Chalkidiki. Doprava na dovolenou prý bude letecká. Tedy přesněji řečeno Honza poletí na draku s velkým ocasem... detaily nám nesdělil. A Kajlin? No, ta musí hodně rychle utíkat, aby Honza nespadnul. O jejich pobytu se určitě ještě leccos dozvíme, Honza si balí velkou zásobu sirek a mumlá si při tom něco v tom smyslu, že už v tom Řecku zase pěkně dlouho nehořelo.

 

Mirek se vrátil z cest po českých zemích, tentokrát strávil dovolenou na Vranovsku a Znojemsku. Momentálně třídí své poznatky a fotografie, prozatím ho zarazila nápadná nepřítomnost jakýchkoli stop po přítomnosti Járy Cimrmana! Ale slíbil nám, že bude pátrat dál, takže uvidíme!

 

P4est prokázal trestuhodnou lenost, když odmítl shánět nové položky do své knihovny! Ještěže už není členem týmu, jinak bychom museli uvažovat o příkladném trestu, adekvátní by bylo sledování libovolných 50 dílů Esmeraldy, nebo Dallasu, ještě jsme se neshodli, protože někteří členové týmu to považují za příliš tvrdý trest.

 

Martin Jurča konečně dostal pár nových návodů a tak se mohl probrat ze své prázdninové letargie a vrhnout se opět do práce.

 

A to, to, to je vše, přátelé!

 

Honza Svatoš & Mirek Moucha & Martin Jurča

Starší zpráva: Editorial č. 93
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.