1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 94 Ing. Miroslav Moucha | 1. 10. 2008

Ahoj u updatu č. 94!

Tak sme sa tu opäť všetci zišli a ja musím poznamenať, že som viac-menej spokojný, pretože máme - aspoň ja ;) - opäť čo uverejňovať, ale radšej som si nechal dve položky na sklade do ďalšieho mesiaca. To ale neznamená, že sa teraz môžete flákať - pekne šup-šup k počítaču a píšte a posielajte ďalšie návody, cheaty, ... nesklamte nás.

 

Teraz ale na chvíľu odovzdám slovo Mirkovi - takže, Mirku?

..............................................................................

 

No, co ode mně ? snad jenom pár drbíků, protože Honza Vám je asi už nepřinese... hmm ;-).

 

Honza s Kajlin se z Řecka vrátili v pořádku, pokud vám bylo nápadné, že jste ve sdělovacích prostředcích nezaznamenali žádné katastrofické zprávy z Řecka, tak je to tím, že Honzovi zabavili sirky ještě na letišti v Praze. Honza navíc oznámil, že jako poslední nejezdící člen redakce si konečně i on dodělal řidičák (ale dalo to instruktorům zabrat, než mu vysvětlili, že v Praze se jezdí přece jenom trochu jinak, než v Carmageddonu), takže gratulujeme!

 

Mirek se o víkendech věnoval prořezávání ovocných stromů na chalupě a šlo mu to prý ohromně! Manželka i tchýně docela ztratily řeč z toho, jaké množství práce Mirek odvedl. Teď ho čeká už jen výsadba nových ovocných stromů. Tak to dopadá, když dáte řetězovou pilu do ruky někomu, kdo hrál Dooma tolikrát jako on!

 

xmilek je opět dlouhodobě nezvěstný! Nevěnuje se ani úspěšnému projektu fakeových obrázků z historie naší redakce, což je škoda, protože to znamená, že už asi nevyjde ani naše speciální bonusová knihovna Scofake. Škoda.... :-(.

 

Martin Jurča si - zdá se - příliš nerozumí s P4estem - ale kdo ano ? Čtěte následující pokračování ScoStory!

 

..............................................................................

pokračování ScoStory najdete v položce ScoStory - naše povídky.

..............................................................................

 

Hezky se to rozjíždí, já bych už snad jen podpořil Martinovu výzvu k P4estovi... ééé, totiž k vám všem, kteří nás máte rádi a chtěli byste, abychom ještě nějakou tu verzi pro vás vytvořili. Pište, pište, posílejte a zase pište a posílejte. Před měsícem jste se vrátili po prázdninách ke svým počítačům, ale na množství příspěvků to nějak moc znát nebylo, tak se ale honem koukejte polepšit!

 

A my vám za to slibujeme, že si v příštím editorialu počtete o dalších dobrodružstvích agenta Kováře na dovolené. Podaří se mu obnovit fast foody ve zdravé Praze ? A jak doapdne Sco Team, který se do toho zaplete zcela vlastní vinou? Je Kovář největším a nejdrsnějším hrdinou této i jiných realit ? A jak se na to dívá Chuck Norris ? Počkejte si na příští editorial!

 

A to, to, to je vše, přátelé!

 

Honza Svatoš & Mirek Moucha & Martin Jurča

Starší zpráva: Editorial č. 94
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.