1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 95 Ing. Miroslav Moucha | 1. 11. 2008

Ahoj u updatu č. 95!

Tak a je tu letošní už předposlední vydání vašich/našich oblíbených knihoven. Děkujeme za všechny vaše příspěvky, ale neusněte nám na vavřínech - nové příspěvky potřebujeme pořád, do každé nové verze! Tak pište a posílejte dál, závisí na tom existence vašeho/našeho programu - a to neříkám jen tak, to je tvrdá skutečnost!! Co se tady dnes dočtete ? Máme tu nějaký drbík a samozřejmě pokračování povídky o dobrodružstvích agenta JFK, ke kterému by i James Bond mohl jít do učení.

 

A teď už se podívejme na drby. Vlastně zaručeně pravdivé zprávy ze života naší redakce a jejích členů. Vlastně zprávu - máme totiž dnes jenom jednu, ale ta tedy stojí za to. Ostatně posuďte sami:

 

Dvojí život Honzy Svatoše??

 

 

Zjistili jsme podle zpráv z ověřených zdrojů, že dlouholetý šéf Scorpions Wincheatru s iniciálami J.S., uznávaný odborník v pcgamingu, bundologii, bowlologismu a nadějný biolog se specializací na žirafy, který oficiálně vystupuje jako chudý IT pracovník v organizaci, která se věnuje údajně charitativní činnosti, žije patrně dvojím životem!! Z ekonomických zpráv deníku MF Dnes (1.10.2008) přinášíme výřez stránky. Všimněte si prvního muže zleva. Pod fotografií je následující popis : "Jean-Francois Ott je největším akcionářem Orco". Firma Orco je jednou z největších finančních, poradenských a realitních společností a náš do nynějška respektovaný a vážený šéf (jak vidno na fotografii, patřičně vysmátý), který v Česku staví na odiv svou chudobu (nemůže ani platit svým redaktorům!), je zřejmě držitelem největšího balíku akcií!!!

 

Přestože obě fotografie byly pořízeny s odstupem asi 10 let, znalci z oboru Honzu identifikovali zcela bezpečně. Nakonec není problém ani dešifrovat jméno, pod kterým ve světe financí vystupuje. Jean = česky Jan, Franc, nebo Franch, protože vystupuje jako Francouz a soiss-ott, což v jistém, méně známém dialektu starofrancouzštiny z okolí Plouguernau znamená svatý muž, neboli - Svatoš.

 

Prosíme laskavé čtenáře, aby si každý sám vytvořil názor na tento případ. Sám Honza Svatoš se zatím zahalil mlčením, má vypnutý mobil a na maily neodpovídá, ale doufáme, že do příštího editorialu se našim reportérům podaří získat jeho prohlášení, které vám přineseme v celém rozsahu a redakčně neupravované.

 

A to, to, to je vše, přátelé!

 

Honza Svatoš & Mirek Moucha & Martin Jurča

Starší zpráva: Editorial č. 95
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.