1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 96 Ing. Miroslav Moucha | 1. 12. 2008

Ahoj u updatu č. 96!

Další rok se nám pěkně krátí a máme tu letošní už poslední vydání vašich/našich oblíbených knihoven, už s číslem 96. Děkujeme vám za spolupráci na nšem velikém díle a doufáme, že neskončí s koncem roku! :-) Nové příspěvky potřebujeme pořád, do každé nové verze! Tak pište a posílejte dál, závisí na tom existence vašeho/našeho programu - a to neříkám jen tak, to je tvrdá skutečnost!! Ehm, to už tady jednou napsáno bylo, ale opakování je matka moudrosti, že ? Zajímavé, že kdo je otec, to se neví.... :-)

 

Co tady dnes pro vás máme ? No, hlavně hutné pokračování ScoStory od Martina Jurči (na dokončení povídky Mirka Mouchy se můžete těšit po Novém roce).

 

 

Dvojí život Honzy Svatoše (pokračování) :

 

V minulém editorialu jsme přinesli zprávy o dvojím životě našeho bosse Honzy Svatoše. Slíbili jsme, že přineseme jeho prohlášení, které by snad konečně mělo do celé věci přinést alespoň trochu šera (když už ne světlo). Po našem zdvořilém dotazu nám Honza opravdu poskytl prohlášení, které vám nyní přinášíme v celém rozsahu a redakčně neupravované:

 

"KRAVINA!"

 

No. Myslíme si, že toto "prohlášení" netřeba komentovat, laskavý a soudný čtenář si jistě udělá správný názor sám. Jen dodáme, že s postupující světovou krizí pomalu mizí úsměv z tváře i Honzovi Svatošovi-Ottovi.

 

A to, to, to je vše, přátelé!

 

Honza Svatoš & Mirek Moucha & Martin Jurča

Starší zpráva: Editorial č. 96
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.