1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 98 Ing. Miroslav Moucha | 1. 2. 2009

Ahoj u updatu č. 98!

Rád by som hneď zo začiatku s radosťou poznamenal, že ste si moje slová - teda aspoň niekotorí :) - vzali naozaj k srdcu a tak máme tento mesiac update knižnce Návody+ opäť na úrovni :). Zato Vám patrí moja nemalá vďaka a pevne verím, že to takto ešte chvíľu ostane :). Tak nás nesklamte ;).

 

Tentokrát odovzdávam slovo Mirkovi o niečo skôr než minule, aby mal tiež dosť priestoru na vyjadrenie, najmä po mojej minulej eseji :) :

 

Jj, já jenom potvrzuji a s uznáním kvituji vaši novoroční snahu a doufám spolu s Martinem, že vám to nějakou chvíli ještě vydrží! :-). Jinak u nás v redakci není nic nového, omlouvám se, že jsem tentokrát nestihl napsat nějaké drby - totiž vlastně zaručené zprávy, ale nějak se nic nesešlo a nakonec ani nevybyl čas. Ale určitě pro vás zase něco nachystám do dalších verzí. Máte-li chuť, napište mi váš názor na zprávy v editorialu k Návodům. Stačí jenom na mail scorpions@seznam.cz  napsat předmět "Zprávy v návodech" a do zprávy číslo podle následujícího rozdělení :

 

1. Zprávy se mi líbí, určitě pokračujte

2. Nezájem, nečtu to

3. Je to shit, zrušte to!!

 

To je všechno, moc času vás to stát nebude a já aspoň budu vědět, jestli se nesnažím zbytečně, jestli to vůbec někdo čte a jestli se to někomu aspoň trochu líbí. Všem, kteří se rozhodnou napsat, děkuji předem! Výsledky samozřejmě uveřejníme v některém z příštích editorialů. A teď už opět předávám slovo Martinovi a jeho povídce :

 

A teraz tak ako sa v tomto miesto objavilo pokračovanie Mirkovej poviekdy, tento mesiac tu máme pokračovanie ScoStory. Čaká vás dokončenie kapitoly A človek riekol: Nech vznikne život...

 

(čtěte v položce ScoStory - naše povídky!)

 

A to, to, to je vše, přátelé!

 

Honza Svatoš & Mirek Moucha & Martin Jurča

Starší zpráva: Editorial č. 98
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.