1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 99 Ing. Miroslav Moucha | 1. 3. 2009

Ahoj u updatu č. 99!

Zdravíme opět všechny příznivce u 99. - a možná předposlední - verze našeho programu. Příští verze bude jubilejní, takže pro vás chystáme extra nářez a spoustu překvapení.

 

Hodně se ptáte - pokud se toho dopídíte - jak to vůbec s naším programem je a proč a zda bude doopravdy končit. Řekněme si hned a rovnou, že celý projekt Scorpions WinCheater samozřejmě nekončí!! Eventuální konec a úvahy o tom co a jak dál se týká výlučně jenom a jedině tohoto offline programu, online verze na webu poběží vesele dál, jakoby se nechumelilo - i když citelné změny chystáme i pro ni, ale samozřejmě k lepšímu! Hlavním důvodem jsou jako vždy a u všeho - peníze. Elán a pracovitost našich redaktorů slábne a my je nemáme z čeho a jak motivovat, pocit z dobře vykonané práce zjevně už dneska nestačí. Navíc program už dospěl do stadia, kdy by si zasloužil pořádný upgrade a mezi námi je bohužel jen málo takových, kteří by byli schopni se takového programátorského úkolu se ctí zhostit. Pokud je mezi vámi schopný programátor, který by nám chtěl pomoci, bude vítán, ale nesmí počítat s tím, že by na nás mohl zbohatnout :-).

 

V minulé verzi jsme vyhlásili takovou minianketku o našich zaručených zprávách, jestli vás zajímají a jestli je čtete. Dostali jsme pouze jeden jediný hlas, sice pro to, abychom ve zprávách pokračovali, ale uznáte sami, že jeden hlas je málo. Prozatím tedy s drby končíme a basta. No, možná si sem tam nějaký vystřihneme sobě pro radost :-).

 

Příští verze bude jubilejní, základní knihovny vyjdou s pěkným, kulatým číslem100 (to by tě, Honzo u placených verzí 6 - 8 ani nenapadlo, co ? :-)). Pokud máte nějaké příspěvky, kterými byste se chtěli v této slavnostní verzi blýsknout, tak máte poslední možnost nám je rychle poslat, abychom je ještě stihli zařadit!!

 

A to, to, to je vše, přátelé!

Honza Svatoš , Mirek Moucha a Martin Jurča
Starší zpráva: Editorial č. 99
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.