1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Novinky ze zákulisí Veronika Svatošová | 21. 7. 2016

Ahoj lidi,

 

moc si vážíme Vašeho zájmu o Cheatera, Vašich reakcí na nový vzhled a koncept a děkujeme za ně. Posouvají nás dál, ať už jde o ty kladné, nebo záporné. Může se zdát, že na webu se teď nic neděje, opak je pravdou. Od spuštění online verze se věnujeme doplňování databáze. V knihovně PC cheatů už máme 20 nových cheatů díky Mirkovi a knihovna Wii/Wii U se rozrostla o více než 100 cheatů a tipů díky mé maličkosti. Nemusí se to zdát jako převratné číslo, ale jde o dvojnásobnou dávku oproti našim předchozím měsíčním updatům, resp. o turbonárůst u Wii. Děláme co můžeme, jen nám naše plány někdy překazí dovolené, návštěvy auditorů nebo montování vodovodních trubek k zalévání :)

 

Ve volných chvílích se věnujeme přípravě rozhovorů s bývalými redaktory, přispěvately a v neposlední řadě taky s Mirkem, ScoKingem a Honzou Krajdlem, kteří se Cheaterovi stále věnují. První várky rozhovorů už dokončujeme a měly by se co nevidět objevit na webu. Už teď můžu prozradit, že vás čekají zajímavosti a perličky. 

 

Pokud máte nějaký návrh, podnět, dotaz nebo text k nějaké hře, který byste nám chtěli poskytnout, nebo se chcete zapojit, tak se ozvěte. Budeme jedině rádi.

Novější zpráva: Rozhovor - FlySco a ScoKing
Starší zpráva: Vítejte na novém webu!
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.