1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Zprávy ze zákulisí #02 Veronika Svatošová | 27. 3. 2017

Ahoj lidi, doufám, že už jste zpracovali všechny novinky z předchozího rozhovoru a začínáte se těšit, kdo bude další na řadě :-) No... to kdybych věděla. Ráda bych vyzpovídala Noruena a Mirtese, ale zatím se jim daří velmi profesionálně mi zdrhat a vyhýbat se :) Já se ale nevzdám. Ve volném čase se sice teď opět věnujeme přestavbě chalupy, ale když zrovna nehážu lopatou a nevozím cement, tak se alespoň snažím vysílat negativní myšlenky jejich směrem. Zatím to bylo ale mylně vysvětlováno jako obyčejné škytání. Ještě na tom musím zapracovat.
 
Mezitím musím poděkovat Peterovi za nový obsah, kterým nás zásobil a pomohl tak, aby se sekce Cheatů zase o něco rozrostla. Pokud máte Wiičko, tak asi víte, že znovu přibylo takových 20 nových cheatů. Věřte, dalo mi to celkem zabrat :D
 
PS - DarkAngel by se měl začít bát, podle mě blízkého zdroje píšu nový tajný návod na hru :) Aneb, ať mají naše děti nějaký náskok.
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.