1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Zprávy ze zákulisí #04 - první návod Veronika Svatošová | 5. 4. 2017

Ahoj lidi, 
 
v názvu novinky trošku kecám. To uznávám, i když jak se to vezme... Jde o můj první návod po cca 10ti letech, ale celkově jich už mám za sebou 114. Asi si říkáte co se děje, že jsem něco napsala. Tak já vám to řeknu. Tento mini návod vzniknul jen díky mému neuvěřitelnému rozčílení nad touto hrou. Já nemám orientační smysl. Všichni to víme, vtipů na toto téma už bylo více než dost. A historky z mého života, kdy jsem se skoro nebyla schopná dostat do práce na pohovor, protože jsem nenašla vchod do budovy, jsou bohužel pravdivé. Ale ta hra si z nějakého záhadného důvodu myslí, že je ohromně zábavné nechat mě motat se v bludišti a pouštět na mě nějaké UFO, co mě chce zabít. Ne, není to zábava! A už vůbec ne, když stojíte na křižovatce, která je jako dvacet předešlých, liší se jen tím, že se tam válí zlomená větev. Vy si říkáte, jestli se vydat doprava nebo doleva a než se rozhodnete, jste mrtví. Takové hry já prostě ráda nemám. Připadám si pak jako ještě větší loser. Proto jsem se obětovala (obrazně i doslova) a vytvořila krátkou mapu na dané sekvence a když už jsem ji měla, tak jsem rovnou sepsala i návod :-)
 
A jestli se chcete podívat (a pobavit) nad tímto návodem. Stačí si The Last NightMary - A Lenda do Cabeca de Cuia přečíst.
 
Tím se nám také podařilo překonat hranici 2300 návodů. Děkujeme Vám!
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.