1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
5 Days A Stranger - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.



Day One


Podívejte se do sejfu, ale nic v něm nenajdete. Pokuste se vylézt oknem, ale nepůjde to, proto pokračujte dveřmi dál. Někdo vás uvidí a uteče pryč. Vstupte do dveří na konci haly, nacházíte se koupelně. Odhrňte závěs nad vanou a prozkoumejte ostatní věcičky. Vyjděte ven a pokračujte po schodech dolů. Ze stolku pod telefonem seberte noviny a jděte dveřmi na pravé straně. Z místnosti pokračujte dveřmi dál a zapněte televizi, poslechněte si zprávy a seberte kabel od televize. Jděte dál dveřmi a promluvte si s Philipem, po rozhovoru odejde. Vraťte se zpět ke schodišti a jděte dveřmi doleva. Prohlédněte si portrét na stěně a jděte dál do kuchyně. Prozkoumejte lednici a skříňky a vyjděte na zahradu. Podívejte se na bazén a ze země seberte klacek. Vraťte se ke schodům a vyjděte nahoru a běžte doprava. Uvidíte Simonu (novinářku), jak se dobývá do jednoho z pokojů, promluvte si s ní. Běžte do zahrady a zabouchejte na strom, teď na něj promluvte a ze stromu seskočí Jim. Promluvte si s ním a pokračujte do dveří napravo u schodiště. Tam na vás čeká celá skupinka lidí, následuje delší rozhovor. Po rozhovoru si s nimi opět promluvte (musíte vypotřebovat všechny možnosti) a následuje konec prvního dne.


Day Two


Náhle se probudíte z noční můry, ve které uvidíte vraždu Philipa, Simony a Jima. Vydejte se po schodech nahoru a vejděte do dveří naproti vám. Dostanete se do knihovny. Uvidíte Simonu, promluvte si s ní. Sejděte po schodech dolů a pokračujte dveřmi doleva. Promluvte si s Jimem za stolem a jděte do zahrady, běžte až za bazén a za ním stále dál, narazíte na Philipa, pokecejte si s ním. Nyní pokračujte zpět do knihovny a z police s květinou seberte  z modrých knih Rodinnou historii - v inventáři si ji můžete prohlédnout. Ještě se podívejte na všechny knihy ve druhé polici vlevo a seberte z nich mapu tohoto panství. Mapu ukažte Philipovi a on vám dá detektor kovu. Detektor použijte na trubku od bazénu. Dovede vás k jedné z hromádek hlíny, odhrabte hlínu a najdete skryté tlačítko. Tlačítko stiskněte a vypustíte tak bazén. Slezte po žebříku do bazénu, najdete mrtvého AJ. Po rozhovoru se Simonou a Philipem následuje den třetí.


Day Three


Jděte do zahrady, po cestě si promluvte s Philipem. Na zahradě otevřete vaše auto a seberte z něj šperháky. Ty použijte na kůlnu s nářadím na zahradě. V kůlně seberte krumpáč a ze stěny pilu. Pokuste se uříznout strom, ale nějak to nepůjde, vydejte se tedy do knihovny za Jimem a poproste ho o pomoc. Vraťte se ke stromu a Jim vám ho pomůže uříznout. Nyní se vraťte ke schodišti a vydejte se nahoru. Šperhákem si otevřete dveře, které jsou vpravo v rohu. Dostanete se do ložnice. Ze skříně seberte deník Sira Rodericka DaFoe a v inventáři si ho přečtěte. Nyní otevřete okno a vyleze jím ven. Z inventáře si vezměte deštník a použijte ho na střechu, dostanete se tak do druhého okna. Prolezte oknem. Nacházíte se v další ložnici, která patří muži jménem Mattew DaFoe. Z postele seberte medvídka a ze stolku s lampou jeho diář - v inventáři si ho opět prolistujte a pokračujte dveřmi dál.


Běžte do kuchyně a podívejte se na mapu, objevíte tak tajnou chodbu v kuchyni. Vezměte krumpáč a použijte ho na levou zeď. Vstupte do vzniklého otvoru a prozkoumejte tajnou místnost. Nyní se vraťte do knihovny a promluvte si s Jimem, ve druhé polici od shora vpravo najdete mezi černými knihami Bílou magii. Přečtěte si ji a v inventáři vezměte medvídka, omotejte ho kabelem a připíchněte na klacek. Běžte do kuchyně a pootvírejte skříňky, v jedné z nich je pytel se solí. Medvídka použijte na pytel se solí a vraťte se do Mattewovi ložnice. Medvídka použijte na postel a utíkejte do kuchyně. V inventáři se na medvídka podívejte a běžte do tajné místnosti. Pomocí něho najděte místo, kde jsou Sir Roderick a Mattew pohřbeni, až ho najdete, odhrabte hlínu a uvidíte dvě kostry. Podívejte se na ně a běžte ke schodišti a dveřmi doprava dál až do poslední místnosti, kde prozkoumejte rozbitou trofej.


Day Four


Probíráte se v kůlně na nářadí. Zkuste si otevřít dveře, ale budou zamčené. Proto promluvte na okno, uslyší vás Simona. Musíte jí říct, že jste posedlý duchem a že jste AJe zabil vy, hodí vám kravatu. Seberte ji. Šperhákem si otevřete dveře a utíkejte do koupelny - po cestě si všimněte mrtvého Philipa. Do koupelny za vámi přijde Simona a za chvíli se objeví i vražedný Jim. Až bude na koberci, tak koberec podtrhněte a Jim spadne, následuje poslední den.


Day Five


Promluvte si se Simonou. A běžte do ložnice Mattewa. Uvidíte na posteli sedět Jima, promluvte si s ním a získáte tak několik nových předmětů. Pokračujte po schodech dolů a dveřmi doprava, pod talířky seberte nůžky. V inventáři odstřihněte kousek zástěry a ten zkombinujte s maskou. Dále masku požijte na mačetu - vznikne zajímavá kombinace - zřejmě další hledák na mrtvoly. Vzniklou kombinaci namočte do pytle se solí. Pokračujte do tajné chodby, kde použijte hledák na řetězy.


Nyní utíkejte do koupelny, kde pomocí hledáku najděte místo, kde je mrtvola pohřbená. Až ho najdete, tak nůžkami zase hledák rozeberte. Vezměte mačetu a rozbijte podlahu. Vezměte kostru a jděte do knihovny a vezměte si knihu Černé magie z police, odkud jste si brali Bílou magii a přečtěte si ji. Jděte do místnosti plné zvířecích trofejí a kostru položte před krb. Vezměte zástěru a použijte ji na kostru. Nyní jděte říct Simoně a Jimovi, ať vám pomůžou. Až se všichni shromáždíte před kostrou, seberte pušku nad krbem a dejte ji Simoně. Jimovi dejte medvídka a na sebe použijte knihu Černé magie. Nyní si vychutnejte konec této povedené adventury !


Klávesy k ulehčení :


[F1] - jít

[F2] - podívat se

[F3] - Vzít

[F4] - mluvit

[F5] - zobrazí se aktivní věc zinventáře

[F6] - uložit hru

[F7] - nahrát hru

[F8] - zobrazí se možnost Play a Quit

[F9] - ukončí hru

[F12] - screenshot

[Alt] + [F4] - vypne hru


Toť vše, přeji příjemnou zábavu!


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.