1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
5star Free Lines - návod

Návod byl napsán ve spolupráci s týmem Gax-oft, který se skládá z Miloše Bartoníčka "Pepa Shorny", Mary Šťastného "doctor_martenes14w" , Jary Páleníka "Kuzmič" a Bebety.


Obsah :


1) Pravidla hr

2) Popis baněk

3) Skóre


1) Pravidla hry


Pravidla hry jsou neúprosná a švindlovat se vnich nedá. Hrací pole má rozměry 9 x 9 políček. Při začátku hry máte na hrací ploše 3 baňky. Při každém posunu nějaké baňky se vám objeví další tři baňky. Musíte je sdružovat do skupinek, buď vodorovných nebo svislých nebo uhlopříčných. Když dostanete pět nebo více baněk stejné barvy do jednoho zvýše uvedených linií, tak tato pětice nebo vícetice nadobro zmizí. Po pravé straně vaší obrazovky máte vánoční stromeček. Na tomto vánočním stromečku máte vždy pověšené tři baňky. Někdy se stane, že je tam více baněk stejné barvy, stím musíte počítat do dalšího tahu, protože je to skvělá příležitost, jak vytvořit pětici nebo vícetici. Nahoře nad tabulkou jsou různé údaje, které vás mohou zpočátku zmást. Ten první z leva znamená, jak dlouho už hru hrajete. Tento čas není celkový, že by vám sečítal časy, jak dlouho jste již tuto hru vminulosti hráli, ale je to čas aktuální hry. Měří se na sekundy, minuty a dokonce i na hodiny, což je velmi dlouhá doba na hraní hry a myslím, že už by vás to tak dlouho ani nebavilo. Jako další je tam číslo 12 a znamená kolikátí byste byli vtabulce, jak hrajete tak se toto číslo změnšuje a vy se posouváte vžebříčku nahoru. Jako další je tam ukazatel bodů, ten ale není nijak potřebný. A poslední ukazatel je nad stromečkem a ten ukazuje nejvyšší nahrané skóre. Za zmínku stojí nahlédnutí do tabulky nejlepších playerů.


2) Popis baněk


Ve hře je celkem 8 baněk a ty jsou :


ou:        Červená

        Světle modrá

        Tmavě modrá

        Zelená

        Žlutá

        Oranžová

        Fialová

        Stříbrná s Ježíškem


Stříbrná s Ježíškem je v podstatě náhražka za jakoukoli baňku jiné barvy. Dalo by se říci, že je to nějaká bonusová baňka tzv. žolík.


3) Skóre


Tady je tabulka nejleších hráčů :       

       

        1) Isaac Newton        400 bodů

        2) Albert Eistein        362 bodů

        3) Euclid                   328 bodů

        4) Napoleon              283 bodů

        5) Plato                     250 bodů

        6) Julius Caesar        218 bodů

        7) Joseph Stalin        194 bodů

        8) Alexandr Veliký     164 bodů

        9) Thomas Edison       120 bodů

        10) Descartes             100 bodů


Nevíme, jestli jsou tyto tabulky udělány jen z recese, nebo jestli jsou to nějaké dějepisné tabulky. Je možné, že se tahle hra hrála někde na papíře a místo baněk měli třeba obarvené kamínky, které náhodně losovali z klobouku. Ale to je jen pouze má domněnka.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.