1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
A Friend Indeed - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.Ovládat hru můžete pomocí ovládacího panelu, který se vždy objeví, když najedete kurzorem myši k levému okraji obrazovky, nebo pravým tlačítkem myši můžete překlikávat na úkony, které právě chcete udělat. Inventář zobrazíte rychle stisknutím tabulátoru.


Klávesy :


[F5] - save

[F7] - load

[F9] - konec


Na začátku jděte do kuchyně a vezměte si ubrousky. Podívejte se do inventáře, máte v něm jeden klíč. Ten je od garáže. Odemkněte s ním dveře u schodů a vstupte do garáže.


Všimněte si jeepu a napravo nářadí. Z nářadí vemte kovovou trubku. Použijte ji na jeep - rozbijete tak okno jeepu. Podívejte se do něj a najdete keykartu.


Pokračujte nahoru po schodech a kartu použijte na dveře vedle akvária. Pokračujte dveřmi dál a ze zelené skříňky seberte disketu. Můžete také stisknout páku a co se stane, uvidíte už sami.


Nyní jděte do vedlejšího pokoje a disketu vložte do počítače. Sejděte o patro níž a běžte opět po schodech dolů do sklepa. Jděte do místnosti s kulečníkem a z barového stolu seberte whisky.


Naproti schodům je malá místnůstka, z ní seberte sklenici a nasedněte do transportu. Běžte do místnosti s bednami a spusťte zelený přístroj - dozvíte se nějaké informace - a vstupte do teleportačního přístroje, který vás teleportujte do vesmíru.


Uprostřed místnosti je ovládací panel elektrického proudu, zapněte tedy proud a vezměte si jeden skafandr, ale ještě nejezděte výtahem nahoru, protože byste špatně skončili. Nejdříve si skafandr navlečte a poté vyjeďte nahoru.


Vedle výtahu je bouda, z ní seberte dráty a podívejte se na červené barely, vytéká z nich zelená tekutina, naberte ji do sklenice. Z přístroje vedle závory sebere minci a pokračujte nahoru ke kosmické lodi.


Do dalekohledu vhoďte minci a podívejte se na Zemi, pohled na ni si můžete zvětšovat zoomováním. Nyní vstupte do lodi a na rozbitý přístroj použijte dráty.


Vyšplhejte až do startovací kabiny a posaďte se do křesla. Čeká vás startování lodě. Nejprve zvolte Run Pre - lunch Diagnostics a poté Initiate launch Sequence.


Vychutnejte si zničení Země. Po startu nastanou problémy opět s přístrojem v podpalubí. Slezte po žebříku úplně dolů a do přístroje nalejte tekutinu ze sklenice. Konec !


Toť vše, přeji příjemnou zábavu !


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.