1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
A Nick Bounty: A Case of the Crabs! - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.1) O hře :


Pinhead Games nám přináší parádní flashovou adventuru, která je dokonce nadabovaná,  což se tak často nevidí. Jde o adventuru plnou krabů, krve, moře a speciálních špiónských  praktik. Můžeš si ji stáhnout na www.plnehry.cz nebo na www.hernisvet.cz.


2) Příběh :


Všechno se to vlastně přihodilo nečekaně. Prostě k tobě do kanclu přišel nějaký poslíček a najednou už se válí v louži krve. A protože jsi čirou shodou okolností Nick Bounty - detektiv z povolání, rozhodneš se vypátrat vraha. Cesta tě zavede dokonce až před místního šéfa podsvětí, kterému máš možnost utnout tipec.


3) Návod :


Sejmutí otisků


a) Ruka


Přišel nepozván a sám, ale ven ho z tvého kanclu asi budou muset vynést. Ano, mluvím o té mrtvolce, která prodávala čerstvé kraby. Prozkoumej Arturovo tělo a vezmi nůž. Na zemi poběhává sem a tam malý krabík, kterého seber. Z knihovny vytáni knížku týkající se sejímání otisků. Je zhruba tak ve prostředku čtvrté police odshora. V inventáři zkombinuj kraba s knížkou. Dostaneš tak odlehčenou verzi. Tu si určitě přečti. Podle příručky se ujisti, jestli má Artur ruku. Prostě ji prozkoumej.


b) Inkoust


Znovu si přečti návod na sejímání otisků. Musíš někde sehnat inkoust. Ze svého stolku seber kartu do knihovny. Prozkoumej krabici, která leží vedle těla. Zpřístupní se ti tak další lokace - přístav.


Ihned do něj vyraz. Pokus se promluvit s chlapíkem, který čistí sloupky. Nějak tě nebere. Vhoď mu proto do kyblíku kraba. Chlapík se lekne. Teď už s ním můžeš probrat všechna nabízená témata. Kraba si vezmi nazpátek a postraš jím chobotnici, která sedí na bedýnce. V sebeobraně vystříkne trochu inkoustu. Na další bedně, která je na konci mola se povaluje mořská houba, tu vezmi též. Ihned potom ji namoč v inkoustu. 


Vrať se do kanceláře. Proinkoustovanou houbou načerni mrtvole prsty. Znova si pročti  návod. Pak na ruku použij průkazku do knihovny. Pro dobrý pocit můžeš opět kouknout do návodu. Podařilo se ti získat kýžený otisk.


Vrah


a) Do baru


Vrať se na molo. Nožem odstraň víko jedné z krabic, které jsou nakupené na hromadě. Zjistíš, že je tam jen další krab. Zkus ho prozkoumat -look- a pak ho seber. Poodhalily se ti nekalosti, které se tu dějí a zpřístupní se další lokace.


Zajdi do Blue Crab Cafe. Nožem odřízni z plakátu na zdi kousek obličeje. Fotku spoj s průkazkou do knihovny. Přemísti se před dveře známého baru. Je tu takový přístroj, který dovnitř pustí jen právoplatné členy. Do otvoru strč kartičku s fotkou. Po vstupu se tě hned ujme lehce nesmělé servírka, od které dostaneš tip na šéfkuchaře. Zaskoč ho tedy navštívit. Sídlí v další lokaci vpravo. Z pultu vezmi kousek sýru. Zkombinuj ho v inventáři s umělým krabem. Dostaneš tak pastičku. S kuchařem se nemusíš ani bavit, jen pokud si chceš zkazit den. Rovnou pokračuj dveřmi dopravo.


b) Usvědčení bosse


Bossův poskok si tě odchytne a zavede na romantickou procházku k samotnému šéfovi. Proběhne pekelně ostrý rozhovor. Až tě vyhodí ven, seber z popelnice rozpůlenou krabičku a zkus odposlechnout, co se děje vevnitř domu skrz okno. Boss s někým telefonuje, nebylo by na škodu jeho rozhovor nějak zachytit. Byl by to parádní důkaz.


Přemísti se před Jim´s Shack ´O Crabs. Pastičku z umělého kraba a sýru narafič na  nebohou myšku. Nic už nebrání tomu, abys prohodil pár slov s Jimem. Zjistíš, že má stále nějaké problémy s krysami.


Jdi na místo, kde jsi byl vyrušen bossovým poskokem. Dá se tu dělat pár věcí. Nejdřív určitě odsuň malou prázdnou bedničku. Pod ní se nachází zajímavá vizitka. Seber a přečti si ji. No určitě ji předej Jimovi. Zavolá nájemnému vrahovi. Čímž odpoutá pozornost bossovy gorily. Pak se znovu vrať na místo, kde byla kartička. Svého živého kraba použij na skříňku s proudem. Ty vlající kabely určitě seber a spoj je s rozpůlenou plechovkou.


Vstup do kuchyně. Nějak přestal jít proud bo co. Tak si vezmi stávkující gramec. Zajdi před sídlo bosse. Použij svůj odposlouchávací zázrak na okno. Je to přesně tak, jak si Nick myslel. Kujou se tu nekalé pikle. Chtělo by jen tyto plány zvěčnit. Proto napoj starý gramec na odposlouchávací zařízení. Celý vynález použij na okno. Podařilo se ti pořídit nahrávku rozhovoru. Vstup do bossovo doupěte a zkus ho usvědčit. Tvá poctivě pořízená nahrávka přijde vniveč. Spustí se velmi nebezpečná akce. Boss na tebe zaútočí, bohužel mu selže zbraň ;-) Zkus ho tedy zastřelit -shoot-. Celkem zajímavé. Hoď na něj tedy kraba. Tak a to je pro dnešek vše.  


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.