1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Arabian Nights - demo

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.Skvělá hra, která se tváří jako freeware, ale spíše bych řekl, že jde o Shareware. První epizoda je zdarma a pro další epizody si musíte zajít ke stránkám tvůrců a tam za velký obnos peněz si koupit další díly (podle toho to spíš vypadá jako demo - pozn. redakce).


Hra začíná u brány, podívejte se jak ovládat postavu, pak se dejte doleva, tam najdete vázu, do které kopněte a seberte předměty. Pokračujte v cestě a uvidíte hřbitov, na pravé části hřbitova jsou nějaké peníze, určitě najděte největší náhrobní kámen, který zničte, tam najdete diamant, který zvyšuje účinek kouzla FireBall. Pro další zbraň se dejte doleva a tam zabte krysáka a seberte mu dýku.


Pokračujte v cestě a běžte do místa, kde uvidíte ženu, běžte k ní a zjistíte, že je to přestrojený vrah a přivolá si na vás další kumpány. Nebude to lehký souboj, takže se snažte je pobít. Na konci uličky se dejte k otevřeným dveřím, kde najdete lékárničku v podobě láhve, lokněte si a pak opusťte místnost. Venku pak jděte ke zdi, po které se dostaňte nahoru k oknu. Uvnitř se setkáte se strážemi, takže opět je zabte. V další místnosti najděte skříňku, uvnitř je lahvička na manu a měšec. Vraťte se do místa, odkud jste sem vtrhli a odtlačte stojan se zeleným lektvarem a seberte klíč.


Běžte nyní do místnosti s dvěma brněními, mlaťte do nich, aby se posunula dozadu, pak vám otevřou kamenné dveře, kterých jste si určitě všimli. Vejděte do těchto dveří, pokud máte hlad, tak se tady nachází váza s chlebem. Vyšplhejte po laně nahoru, kde uvidíte strážce, který se pokusí odříznout lano, pořád lezte nahoru a u prvního patra skočte na balkón, čímž se zachráníte.


Na balkóně si otevřete dveře, pak se dejte přes mostík, pak skočte na dvůr, kde si zabojujete se dvěma týpky. Jenom si dávejte pozor na lučištníky a buďte neustále v pohybu. Na konci dvora najdete zeď, po ní vylezte na střechu domečku a tam zabte 3 chlápky, pak se vyšplhejte k páce a otočte ji. Napijte se z červené (život), modré (mana) a žluté (dočasná nezranitelnost) vodičky. V žádném případě nepijte jinou tekutinu. U jednoho z ovládačů přívodů najdete klíč, který použijte na mříže.    


Přes mříže se dostanete do města, pak přes hřbitov k velkému dvoru, odtud pak utíkejte k domu s rostlinkami, po nich vylezte nahoru. Přeběhněte střechu směrem k tyčce, která spojuje domy. Jedna z velmi těžkých částí hry, protože pokud přejdete po tyči normálně, tak většinou spadnete. Poměrně dobrý způsob je, když skočíte na tyč, tak při pádu se jí chytit a pak ho nechte ať vylezte a pak znovu skočte a tímto skákáním přeskáčete celou tyč na druhou stranu. Tam se pak dejte na další barák, kde zabte lučištníka a ze střechy skočte do budovy. Odtlačte desku a vlezte do kanálu.


Tímto je završená první epizoda, pro další díly, musíte navštívit domovskou stránku a koupit si další díly.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.