1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Brain Hotel - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.Velmi zábavná adventura, kterou si můžete stáhnout z těchto stránek :


http://www.otterarchives.com/brainhotel/index.html.


1) Ovládání hry


Talk - mluvit

Use - použít předmět

Get - sebrat předmět

Look - prozkoumat

Move - posunout předmět (nejčastěji bedny atd..)

Open/Close - otevřít/zavřít2) Návod


Objevíte se před hotelem, běžte dovnitř a pokecejte s recepčním, bohužel vás vyhodí, neboť nemáte rezervaci, takže běžte ven a použijte telefon a řekněte recepčnímu, že jste uvízli ve výtahu ve 13. poschodí, jenže v tomto hotelu jaksi žádné 13. poschodí neexistuje, takže hrdina si musí něco jiného vymyslet, načež recepční se jde podívat na problém. Běžte dovnitř a použijte počítač, tímto bychom měli rezervaci. Po chvílí přijde recepční a požádáme ho o znovu zkontrolování počítače a zjistí, že už máme dávno rezervaci, takže se nám omluví a předá nám klíče od pokoje.


Dejte se doleva k výtahu, tam si hoďte řeč s levitujícím chlápkem a řekněte si o 6. patro (sixth). Nahoře se pak vydejte do pokoje 616, majitel si převezme balíček, ale je nutný ještě podpis. Běžte aspoň do svého pokoje 618. Tam přejděte pomocí dveří do pokoje 616 a uvidíte, jak Botsmith plánuje masakr, po shlédnutí animace se vraťte zpět do pokoje 616 a pokecejte s Robotem 6. Robot vám dá seznam věcí, které jsou potřebné pro zastavení Botsmitha.


a) Plutonium


Nejprve je nutné získat plutonium, v bytě Botsmitha seberte ze země žlutý lístek s označením radiace, pak běžte k recepci a dejte se doprava k baru, podívejte se na láhev se symbolem radiace, prozkoumejte ji a pokuste se ji sebrat, pak si pokecejte s barmanem ohledně láhve, bohužel vám ji nemůže dát neboť nemáte oprávnění pít tento druh likéru, ale dostanete od něho láhev Chocolate Smoothie, po kterém budete plivat, pak mu dejte žlutý lístek se symbolem radiace a dostanete láhev plutonia.


b) Quad-C computer chip


Před vašim pokojem je vozík s vybavením, seberte z něj láhev amoniaku, pak si sejděte do baru, pak doprava, kde najdete kýbl. Běžte k výtahu a vyjeďte do patra s bazénem (Pool), tam použijte kýbl na bazén, čímž naplníte vodu. Jděte k baru, pak 2x doprava až k Judge Mental. Tam si nasaďte helmu a použijte kýbl s vodou a láhev amoniaku. Judge Mental se přiotráví a nyní v klidu můžeme sebrat z jeho stolu chip.


c) Cell phone


Běžte za levitujícím chlápkem u výtahu a pokecejte na téma Cell phone, nedá vám ho dokud mu neukážete smysl pro humor. Zkuste na něho pár vtipů, ale nepomůže to, takže použijte láhev Chocolate Smoothie, kterou jste dostali od barmana a vy i chlápek u výtahu budete plivat, tímto jsme mu ukázali náš smysl pro humor, bohužel nám pořád nechce dát telefon, tak běžte před hotel a tam ve fontáně najděte mince Canadian coin a pennies. Vraťte se k němu a dejte mu Canadian coin.


d) 9-volt battery


Dejte se k baru a odtud doprava k automatu, tam hoďte slepené pennies z fontánky, čímž zničíte automat na pití. Ihned přiběhne opravář. Běžte nyní k výtahu a odtud doleva. V místě, kde dřív byl opravář, je nyní otevřená skříň, tam seberte deodorant. Běžte do svého pokoje 618 a tam otevřete deodorant, pak přejděte přes kůži medvěda a jiskry způsobí zapálení deodorantu. Tím se odhalí požární hlásič, dejte stranou květináč (MOVE plant). Uvidíte hlásič, otevřete a získáte tak baterky.


e) Rubber vessel


Běžte před hotel a tam otevřete svůj náklaďák, pak seberte krabici. Krabici odneste Robotovi 6 a on vám ji otevře.


Až získáte všechny věcí, tak běžte za robotem a pokecejte s ním, pak už jen shlédnete animaci.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.