1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Buffy The Vampire Slayer - návod

Vítám vás u super zábavné, poněkud lechtivé hry. V roli středoškoláka budete balit ženský a pak si s nima užívat.Stojíte osamoceně na chodbě, ze začátku je dobré projit celou školu, abyste pak získali celou mapu školy, takže vstupte do všech dveří.


Jděte rovně do dveří, je to hudební místnost, promluvte si Ozem a jeho dívkou Willow, od Willow dostanete kazetu s tajemnou hudbou, vyjděte ven a vydejte se na West (západ) k nejbližším dveřím a vstupte do nich - je to umyvárna, ze dřezu seberte prsten.


Pokračujte dále až narazíte na knihovnu, uvnitř je Cordelie (vaše dívka), knihovník a Buffy. V knihovně seberte ze stolu sešit s domácím úkolem od Willow, a použijte tu fialovou kazetu na rádio, promluvte si s Cordelii a stačí jen používat tlačítko Tought. Po zdárném sexu opusťte místnost a opět se sem vraťte, seberte kazetu, čímž jste zjistili údaj o síle této kazety, pomocí ni můžete sbalit jakoukoliv ženu, stačí aby si to poslechla. Pokračujte chodbou až se dostanete ke skříňkám, zde seberte dopis a walkmana. Vstupte do nejbližší místnosti, měly by tam být slečna Sother a Julie. Zde se zatím nedá nic moc podnikat, takže pokračujte - další dveře jsou do ředitelny, pak Exit.


Pokračujte rovně až dojdete do kantýny, zde zatím taky nic. Opusťte kantýnu a vydejte se na North (sever), první dveře vedou do fyzikální laboratoře a uvnitř je Amy, seberte z její kabelky nápoj lásky. Pokračujte dále, druhé dveře vedou ke školníkovi, tomu dejte prsten, který jste našli ve dřezu, pak seberte žebřík, kladivo a klíče. Poslední dveře vedou ke slečně Chamber, promluvte si s ní a ona vás požádá, abyste jí z knihovny přinesli kazetu o velkém třesku. Jděte do knihovny, promluvte si o kazetě s Gilem. Kazetu nejdříve odneste do hudební místnosti, kde vložte obě kazety a stiskněte Action, čímž nahrajete obsah fialové  kazety do výukové (jaký to má asi smysl, že). Výukovou kazetu vložte zpátky do obalu a dejte ji příslušnému majiteli. Dejte slečně Chambersové kazetu a - máte na kontě již druhou !!!!


Opusťte školu a vydejte se k Willow, dejte ji její domácí úkol, použijte fialovou kazetu na walkmana a dejte ji poslechnout a - další ženská na kontě. To je hrůza udělat takovou věc, svému kamarádovi, no co -nedá se nic dělat. Vydejte se do Bronze, kde seberte dvě tága, toť vše. Další směr je domů (Xander), seberte prasátko a použijte na něho kladivo, čímž získáte peníze.


Zpátky ve škole (stisknout [M] a máte mapu školy), směr kantýna, použijte mince na automat a máte plechovku, kterou použijete na nápoj lásky. Odneste tu směs k Amy (je ve Study Hall) a dál už to znáte. Další zastávkou je ředitelna. Ředitelovi dejte dopis a pak se vydejte do místnosti, kde byl školník a zamkněte ho tam (pomocí klíče). Zpátky v ředitelně  použijte walkmana s nahrávkou na mikrofon a vydejte se ke slečně Sothers a Julii a máte 2 jednou ranou. Škola je tím hotova.


Jděte k Buffy, najdete tam její matku, která nemůže odtrhnout oči od televize. Před domem použijte žebřík a kladivem rozbijte satelit. Zpět do baráku, kde použjete na Buffyinu matku walkmana s nahrávkou a opět další na kontě. Poslední zastávkou je Factory. Vstupte dovnitř, tága použijte na ty dva upíry a pak osvoboďte Buffy a nakonec použijte fialovou kazetu na magneťák a - s upírkou jste to ještě nedělali co ? Zpátky k Buffy domů, jděte po schodech nahoru, kde najdete Buffy ve vaně. Promluvte si s ní a pak jděte po schodech dolů ke dveřím vedle kuchyně. Uvnitř najdete Sarah - dívku, která nazpívala tu tajemnou hudbu. Promluvte si s ní a hle co leze z jejích útrob ! Použijte na démona walkmana, promluvte si s démonem a opusťte místnost a jděte do Buffyina pokoje, kde získáte poslední vroubek na pažbu. Až se vrátíte domu, tak zažijete strašlivý šok, protože vaše matka si pustila onu kazetu a - no nic, radši Konec.       

 

KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.