1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Calsoon - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.Před domem seberte ze schránky noviny a vstupte dovnitř domu. Promluvte si s Eggmanem - dostanete úkol najít všechny ingredience pro výrobu nápoje. Vyjděte ven a pokračujte k osamocenému stromu na útesu. Podívejte se na vosí hnízdo a prozkoumejte keř. Najdete peníze a hadr, ale stane se vám nehoda, při které přijdete o spoďáry.


Počkejte až kolem vás poletí chlápek v modrém a hoďte před něj jednu minci. Až se pro ni sehne, seberte mu opasek, který zkombinujte s hadrem a nové spodky jsou na světě. Nyní klikněte na křoví a vylezete tak ven.


Pokračujte do města, kde si na rozvalině přečtěte knihu a promluvte si s prodavačem, od kterého si koupíte pero a nůžky. Z keře utrhněte jahodu. Otevřete si inventář a nůžkami vystřihněte z novin kupón, který perem podepište. Pokračujte dál po cestě a zaklepte na dveře. Mezitím, co vám půjde babka otevřít, seberte z okna kaktus. Do modré schránky vhoďte kupón a běžte ke hradu.


Uvidíte tři roztomilé pejsky, ale jakmile se přiblížíte, už tak roztomilí nebudou. Na prostředního psa zaútočte kaktusem a on se rozplyne. Zkuste pokračovat dál, ale zbývající dva psi vás nepustí, proto se vraťte zpět ke svému domu a pod schránkou najdete krabici. Otevřete ji a vyberte její tučný obsah - vyhráli jste totiž v loterii.


Vraťte se do města za prodavačem a kupte od něj provaz a lopatu. Běžte na místo, kde jste ztratili spodky a provaz připevněte mezi strom a keř. Až poletí znovu ten muž, zakopne o provaz, a spadne a slétne mu z hlavy čepice - tu si vezměte.


Jděte za prodavačem a kupte si od něj sklenici, krabici s čokoládovými vajíčky, vodovodní kohoutek a vyměňte mu čepici za květinu. Nyní pokračujte k vosímu hnízdu, vletí za vámi vosy a přidělí se vám do inventáře. Na hnízdo použijte kohoutek a následně sklenici, do které si odpustíte trošku medu.


Vraťte se za prodavačem a kupujte si od něj PEPSI tak dlouho, dokud mu ji celou nevypijete. Potom jděte k vosímu hnízdu a zavolejte na skálu - spustíte lavinu a spadne trochu sněhu, sníh si vezměte a poběžte za Eggmanem. Dejte mu ingredience a on vám vyrobí nápoj. Vraťte se zpět za psy a na toho napravo použijte vosy - rozplyne se.


Na posledního psa ale sami stačit nebudete, běžte tedy za Eggmanem a promluvte si s ním. Dá vám barevný míč. Ten použijte na posledního psa a cesta je volná. Jděte tedy k hradní bráně a zkuste otevřít, ale jako naschvál bude zamčeno. Vraťte se za Eggmanem, ale nebude tam, ze stolu seberte vajíčko. Vyjděte ven a seberte krabici pod schránkou.


Běžte do města a po cestě jděte až ke kurníku se slepicemi. Pod slepici, která je na levém kraji, dejte vajíčko. Uvidíte malého Eggmana, jak utíká do keře. Vezměte krabici, použijte ji na keř a potom čokoládová vajíčka použijte na krabici, chytnete tak Eggmana.


Vraťte se s ním ke hradu a použijte ho na bránu, otevře vám. Všimněte si napravo potrubí, vyvrtejte perem do jedné z trubek dírku a nalejte do ní kouzelný lektvar - otrávíte čarodějnici a můžete si vychutnat závěrečné Credits !


Toť vše, přeji příjemnou zábavu.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.