1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Canopia - návod

Návod byl napsán ve spolupráci s týmem Gax-oft, který se skládá z Miloše Bartoníčka "Pepa Shorny", Mary Šťastného "doctor_martenes14w" , Jary Páleníka "Kuzmič" a Bebety.


a) Popis nepřátel


1) Malá muška


Jedná se o nejmenšího protivníka ve hře. Vypadá sice jako neškodný hmyz, ale pokud se začne vyskytovat v houfu, tak je raději co největší oklikou obleťte. Ale pokud máte dostatek střeliva, tak není žádný problém se postavit i celému houfu těchto malinkatých mušek.


2) Velká moucha


Je asi tak dvakrát až třikrát větší než malá muška, ale zato se nevyskytuje v houfu. Vlastně vyskytuje, ale není to houf v pravém slova smyslu. Je to takový houf, že jedna je od druhé vzdálena krátkou vzdálenost, ale nejsou nalepeny, tak těsně u sebe, jako byl nalepen houf malých mušek. Tyto mouchy nejsou příliš silné, takže není problém je pár ranami zničit.


3) Škorpión


Je ve hře jen na několika málo místech a když ho potkáte, tak vás přece nemůže překvapit, že se vás bude snažit uštknout. To je přece u škorpióna normálka. Jestli ho chcete potkat, tak ho velmi často najdete v prostředí, kde jsou kaktusy. Není moc velký, ale že byste ho přehlédli se říct nedá, určitě ho uvidíte.


4) Stonožka


Tato stonožka má konci těla malý osten, se kterým se vás snaží píchnout. Na hlavě má dvě větvičky, se kterými se asi maskuje, ale moc práce vám to nedá, abyste takovéhle chabé maskování prokoukli. Ale když si nevšimnete, tak vám dokáže udělat pěknou paseku ve vašich životech. Nejlepší je zabít ji, když je v dostatečné vzdálenosti. Pokud se k vám hodně přiblíží, tak raději couvejte a střílejte po ní v couvačce.


5) Červ


Je to malinký opancéřovaný červ, který se vyvrtává ze země a pak s obrovskou hbitostí na vás zaútočí. Většinou když na vás takový červ zaútočí, tak v krátkém časovém období zažijete ještě hodně bitek s těmito stvořeními. Je jeden z těch těžších protivníků, a to hlavně kvůli své schopnosti zakopat se a rychle vystřelit na zemský povrch.


6) Golem


Je to velmi zvláštní stvoření, protože vypadá úplně nezvykle. Má mohutnou postavu, ale pohybuje se jen po takovém ocásku, co vypadá jako žížala. Místo rukou má dvě klepeta, které po vás vystřeluje. Je to nejtěžší protivník v této hře. Když ho potkáte, tak si rychle zkontrolujte stav životů a štítů. Pokud je jich ve skupince více než tři, tak rychle utečte. Protože už dva golemé jsou příliš silní.


b) Váš hrdina


Váš hrdina je mimozemšťan na vesmírném skútru. S tímto skútrem můžete dělat neuvěřitelné věci. Na levé i pravé straně skútru jsou umístěna čtyři křídla, která jsou tam asi jen symbolicky, protože když zatáčíte, tak se nijak nepohybují. A na létání také nejsou určena, protože jinak byste přece alespoň mohli vzlétnout k obloze. Také na skútru můžete vidět něco jako tachometry, ale jsou to také pouze ozdoby, které se nijak nepohybují. Váš hrdina je celý zelený, což je asi u mimíka obvyklé a na nohou má dlouhé bodáky. Za celou hru ani jednou neslezete ze skútru, takže vaše bodáky nejsou nijak využity. Skoro to vypadá, že všechno je na ozdobu, ale není tomu tak. Váš skútr je vybaven vysoce účinným laserovým dělem. Toto dělo nemá náboje, ale je dobíjecí. Ale nikdy se vám nemůže vybít. Když je na minimu, tak nestřílí rychle, ale jen  tak pomalu plgoce. Nakonec ale váš hrdina se skútrem tvoří nerozlučnou dvojici.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.