1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
EA Hockey - cheat

Tipy pro verzi 0.8 :


Chcete vyhrát 7:0? Je to jednoduché. Počítač vám nahoře vpravo ukazuje výkon procesoru. Nejprve to je okolo 88%, potom až na 100%. Když je na 100%, pc je při vědomí a je těžké to vyhrát. Tak jednoduše přetěžte pc, např. spusťte 2x hru po sobě. Počítač bude na 50% a hravě ho porazíte.


Tipy jak dát gól:

1. Inteligence není nic moc, takže najvíc gólů, které dostanete, jsou ty vaše. On reaguje tak rychle jako vy - a to je jeho nevýhoda. Pošlete mu puk velmi, velmi pomalu. Například ke kraji. On vám též velmi, velmi pomalu odrazí, ale  když jste rychlí a přesní, nestihne si už chránit bránku.


2. PC je k vám otočený vždy stejně. Reaguje změnou své polohy jen když puk je na anebo za čárou. Takže zkuste ho oblafnout tak, že střelíte puk ze strany na stranu. On se potom zastaví tak, aby byl nakloněný na straně puku. Ale vy puk máte stále pod kontrolou a klidně si ho potlačíte ke druhému mantinelu na svém území. Ten blb bude čekat na nesprávné straně a potom už jenom prásk do brány.


3. V případě, že má puk on, čekejte na hranici na něj. Vystřelí středně silně, ale vy ho odrazíte dřív než bude puk na vaší straně. Pokud máte štěstí, puk se dostane do pásma jeho brány a on si vrazí vlastence.


4. Nejjednodušší způsob a nejznámější je oblbovák. Směr střel je > <. Zkuste někedy strategii do písmene Z.

(poslal Mydliar Peter)

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.