1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Earl Bobby is Looking for his Shoes - návod

Seberte krabičku sirek ležící na levém okně. Prozkoumejte postel. Zjistíte, že jedno prkno vespod je prasklé. Odstraňte ho a vytáhněte pružinu. V místnosti položte pružinu na koberec a narovnejte ji prknem. Seberte ji a odemkněte s ní skříň vlevo. Otevřete ji a prozkoumejte. Najdete tam pláštěnku, šátek a špinavé ponožky. Vše seberte. Stiskněte tajné tlačítko na pravé stěně. Otevře se tajný šuplík, ze kterého vezměte šperky. Prozkoumejte pláštěnku. Objevíte papírek s kódem. Jděte doprava k brnění a seberte zde opřenou brokovnici. Použijte na ni krabičku sirek. Naplníte ji tak sírou. Dále ji upěchujte dlouhým drátem a nabijte šperky. Nabitou brokovnicí vystřelte po lustru. Spadne z něj úlomek, který seberte. Otevřete pravé okno a nabijte brokovnici dříve zmíněným postupem. Nejprve však musíte sebrat nové šperky z tajného šuplíku. Nabitou brokovnicí střelte do okna. Trefíte ptáka, jehož peří spadne dovnitř a upoutá kočku. Prašťte kočku prknem a seberte ji i peří. Vedle brnění je na zdi koberec. Máte dvě možnosti, jak se dostat zkrz něj.


Možnost první:


Rozřízněte koberec úlomkem z lustru.


Možnost druhá:


Nabijte koberec třením šátku a na nabitý koberec dejte peří. Probuďte kočku špinavými ponožkami a použijte ji na peří. Vyškrábe v koberci díru.


Na nalezený trezor použijte papírek s kódem pro jeho otevření. Seberte boty ležící uvnitř.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.