1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Earl Mansin: The Breakout - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.A. O hře


Jedna z mála adventur, kde si střihnete hlavní roli za záporáka takovýho kalibru jako je masový vrah, který je odsouzen na 700 let. Není proto divu, že ho to táhne z lochu silou přímo magnetickou. No a na tobě je mu pomoci.


B. Návod


1. Věznice


Ve své cele nemáš moc prostoru a věcí k pobrání. Vezmi tedy jen kus mejdla a koukni na hodiny. Přinesou ti nějakou sračku, který se tu říká "jídlo". Nejsi ale žádná měkknotinka, takže jí seber a v inventáři se do toho pusť. Zbude ti jen zaprasená vidlička. Pořádně se podívej po svý cele, tam kde je opadaná omítka je i jedna speciální cihlička... Zkus se jí odendat vidličkou. Hm, vidlička je celá obalená sajrajtama, tak jí v inventáři umej mýdlem. To očividně trošku pomůže, proto šup s cihlou pryč. Ze své tajné skrýše vyndej pilu a jde se na mříže u okna....To je pech, zase jsi byl odchycen při jednom ze svých pokusů :-/ V kanceláři zůstaneš za chvilku sám. Proto si to taky pořádně obhlídni. Ze stolu - konkrétně šuplíku - bys měl po řádném prohledání všech vrstev bordelu najít klíček. Ten použij na otevření šuplete s dokumentama o vězních konkrétně toho prostředního vlevo, co začíná tvým písmenem M. Ze své složky seber spínku.A s takovou věcičkou už se dají dělat divy. Přesuň se ke dveřím a spínkou se povrtej v klíčové dírce (keyhole). Otevře se ti cestička na chodbu. Která je ale bohužel střežená, ale co jiného se dalo od lochu čekat, že? Mrkni na bednu s elektrikou, otevři ji a vyhoď spínače, střážný je natolik velkej flegmouš, že se bude radši dál zaobírat svýma problémama. Takže ty můžeš bez problémů zubama okousat drát, kterej je vidět v rohu místnosti. Tím je o střáž postaráno. Když už jsme u toho, prohledej ho.Najdeš pár užitečných klíčů. Jdi do místnosti se zabavenýma předmětama (ta za odpočívajícím strážníkem). Odemkni si ji nalezeným pokladem. Uvnitř čapni cihlu a rozbij jí skleněnou vitrýnu. Z ní popadni pilu a znovu onu cihlu. A z krabice pod motorovou pilou si ještě vezmi černo žlutou duši na kolo.


S pilkou si odběhni do místnosti, kde jsi byl zamčený. Odpiluj dvířka malé skříňky. Drahocenný chlorofil a kartička do knihovny se určitě hodí, proto je ber! Před zamčenýma dveřema na chodbě chvilku zastav a zkus starý dobrý trik. Otevřít dveře kreditní kartou do knihovny. Podaří se a ty si můžeš do krabičky přihodit nůžky, kladivo a kus ložního prádla. Látku lehce odstřihni. Jdi do bezpečnostní místnosti na konci chodby. Odemkneš ji opět jedním ze svazku klíčů. Podívej se na strážníka, má na sobě knížku, která by se ti určitě hodila. Na kus látky nalij chlorofil a jdi se zbavit střážníka na jistotu :o)Vrať se do kanceláře a mříže odpiluj starou dobrou pilkou. Ven se zkus dostat pomocí prostěradla. Je ale krapet kratší, takže si dojdi pro zbytek prádla do prádlny. Svaž k sobě prádlo a lano přivaž do okna bez mříží. Spusť se dolů.2. Na dvorku


Moc prostoru k pohybu tedy nemáš, ale co se dá dělat. Seber ceduli a trošku ji pouprav kladivem. Pak desku rozřízni pilou a dva kusy dřeva přidělej hřebíčkama k tyčce. Do skoro praku přidej i duši od kola. Svůj katapult dej zpátky do díry, která zůstala v zemi. A nabij ho cihlou. Co se stane pak nemá cenu popisovat :o)KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.