1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Earth 2140: Mission Pack 1 a 2 - průvodce

Zdar všem příznivcům této supr pařby. Tak už jsem konečně sehnal oba datadisky včeštině a dokonce originál, což je vmé sbírce her opravdu veliká vzácnost. No řeknu vám že to byl opravdu nadlidský úkol, protože se celkem dá blbě sehnat. Ale povedlo se a můžu si vychutnat to co mi datadisk nabízí.


Opravdu nabízí veliké množství dobře propracovaných misí. U Mission Packu 1 je to celkem 20 misí u každé aliance a u Mission Packu 15 misí u každé aliance takže máte na nějaký ten měsíc vystaráno.


Co se týče nových filmových sekvencí, tak to už je slabší. U každého packu je jeden filmeček, u Misson Packu 1 je filmeček slátaný ztěch co už ve hře byly vzákladní verzi takže se dá říct že to není nic nového ale vjeho průběhu je docela dobrá muzika. U Mission Packu 2 vás zasvětí do tajemství výroby vojáků SCS.


A co se týče nových jednotek a budov, jsem i nejsem zklamaný na každé straně přibyly tří nové jednotky a jen jediná budova.


Určité změny jsou vidět i v grafice a animaci prostředí a některých jednotek (výbuchy a oheň jsou trochu více propracované, u laserových tanků se při střelbě pohybuje kanón směrem dozadu, atd.). Taky je vylepšená umělá inteligence jednotek a počítače a příznivcům maskovacího auta SCS počítač zkomplikuje život, protože počítač za ED vyrábí a používá Screamer a při útoku je na vás hrne ve velkém počtu. Nejen, že vám to odmaskuje zamaskované jednotky včetně Shadow, ale přeruší komunikaci sjednotkami které vás neposlouchají a musejí se spolehnout na vlastní inteligenci. Takže se můžete rozloučit se stylemboje - zamaskovat a ničit a bát se jen věží a min. (Blbé co ????) Taky na vás hrne kamikadze všeho druhu ( Silver T a Goliat). Novinkou je i že se ze sila dá opakovaně vystřelit a dokonce se u něho po vystřelení rakety objeví odpočet do nového nabití to samé platí i u Plasma Blastu.  No zkrátka dobře odvedená práce.


Popis jednotek


Jak už jsem napsal, u každé aliance přibyly tři nové jednotky (žádní vojáci, jen stroje) které se vyskytují jen vMission Packu 2, vMisson Packu 1 jsou jen nové mise ! 


Přesto že je nových jednotek na datadisku málo, tak se nenechte odradit, protože doplňují to, co vám vboji chybělo a od základu mění styl boje.


a) Jednotky SCS


1) Gargoil II


Výzbroj : Těžké rakety

Pancíř   : Lehký

Cena     : 900


Jednotka, která opravdu chyběla vzdušnému boji tam, kde jste museli útočit jen HellWindy a doufat, aby nějak správně namanévrovali a shodili dávku bomb (což mě velmi sra.o - mezitím vám jich polovinu sejmuli) a Gargoil se svou chabou výzbrojí hodil spíš na průzkum než kboji. Tak antigravitační letoun  Gargoil II opravdu změní vzdušný boj od základů, takže úplně zapomenete na Hellwind. Zachoval si dobré manévrování svého předchůdce, ale ta výzbroj se změnila klepšímu. Velký počet těchto strojů dokáže opravdu velice potrápit. Nevýhoda je ve výdrži - stačí jen dvě malé rakety nebo jedna velká a řítí se kzemi.


2) Big Mech


Výzbroj : Lehké rakety

Pancíř   : Těžký

Cena     : 1500


Tak tento stroj bych nazýval postrachem bitevních polí. Přestože se zdá, že je slabě vyzbrojen, tak na jednu dávku vystřelí 16! malých raket, a to už je docela síla. Po seznámení stímto strojem zapomenete na Tigera Assaulta a budete ho určitě hojně používat. Má nejsilnější pancíř vcelé hře, takže má docela tuhý kořínek. Ztoho vyplývá, že skupinka těchto strojů dokáže dost potrápit. Akorát bych vytknul, že při provozu vydává zvuk jako Raptor na to, že je to robustní stroj a ve hře se jmenuje - Big Meh. To už ale nějak přežijete.


3) Goliat


Výzbroj : Sebedestrukční roznětka

Pancíř   : Střední

Cena     : 600


Stroj, který vypadá jako měsíční vozítko, má jen jednu jednoduchou úlohu - doufat, že se mu povede projet obranou a najet do předem označeného cíle a vybuchnout a tím jeho úloha končí. Zkráceně - další otravné kamikadze. Takže vylepšený spolupracovník robota Silveru T. Má o trochu silnější výbušninu než Silver T a má silnější pancíř, takže má větší šanci na úspěch. Vdatadisku ho počítač na vás žene vdocela velkých skupinkách, takže se chystejte, že čas od času ztratíte nějaký ten tank.


b) Jednotky ED


1) Vertical Takeoff Flier - „VTOL“


Výzbroj : Těžké rakety

Pancíř   : Lehký

Cena     : 900


Je to obdoba Gargoilu II. Má stejnou výzbroj a doplňuje jen vzdušné jednotky ED a používám ho vkombinaci sThunderem.


2) Heavy Nuclear Bomber - „Nemesis“


Výzbroj : Jaderné pumy

Pancíř   : Těžký

Cena     : 2300


Toto je opravdová metla nebes a božské jméno napovídá o síle. Je to veliký bombardér, který shazuje jaderné pumy a jakoukoliv jednotku nebo budovu vmžiku zničí, takže velice usnadní práci při dobývání nepřátelské základny. Výhodou je těžký pancíř, který docela hodně vydrží a samozřejmě i výzbroj. Nevýhodou je složité manévrování a dlouhá doba opětovného nabití, takže po shození pumy ho ukliďte do bezpečí. Nevýhodou je i vysoká cena, která z něho dělá nejdražší jednotku hry, ale po boji se shodneme že se přece jenom vyplatí.


3) Warhammer


Výzbroj : Tři těžké kanóny

Pancíř   : Těžký

Cena     : 1200


Těžký tank, který je opravdu na bitevním poli válečným kladivem. Tři kanóny, které střílí najednou a mají trochu větší sílu než velké rakety, si dokáží poradit skoro se vším. Někdy má ale problémy se zaměřováním a střelí vedle. Neposílejte ho ve velkých skupinách, protože je bezbranný proti leteckému útoku, takže jen vdoprovodu sjednotkami které mají raketomety.


Budovy


U každé aliance přibyla jen jediná budova takže žádná sláva :-(.


1) Obrana SDI


Výzbroj   : Tři lasery

Pancíř     : Lehký

Odolnost : Střední

Cena       : 2000

Energetické požadavky : 1000 jednotek energie


Nová budova SCS. Slouží jako aktivní ochrana proti jaderným raketám, takže jadernou raketu sejme dříve než dopadne a způsobí veliké škody. Vjedné misi datadisku se bez ní neobejdete, protože počítač na vás hrne jaderné rakety po tuctech. Nevýhodou je velká energetická spotřeba.


2) Centrum AN


Výzbroj  : Žádná

Pancíř     : Lehký

Odolnost : Střední

Energetické požadavky : 1000 jednotek energie


Nová budova ED. Je to radar který odkrývá velkou oblast a má vsobě zabudovaný Screamer, který na velkou vzdálenost odkrývá zamaskované jednotky, takže lepší příbuzný pásového Screameru. Nevýhodou je opět vysoká spotřeba energie.


Super tip


Nezničitelný Shadow :  Pokud hrajete za SCS a hlídáte určitou oblast zamaskovanou jednotkou a hrajete vdatadisku, kde na vás počítač posílá Screamery po tuctech a bojíte se, že o Shadow při útoku přijdete, tak vblízkosti zamaskované jednotky postavte kryt a Shadow do něj ukryjte a při útoku je chráněn zdmi krytu, ale co je nejlepší - že i když je schovaný vkrytu (a ten opravdu hodně vydrží), pořád dokáže krýt zamaskovanou jednotku jako kdyby byl mimo kryt. Stejný způsob se dá uplatnit i u Screameru.


Tak to je opravdu všechno. Skvělou pařbu nejet této hry přeje Jarda alias douber alias Marda.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.