1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Eastside Hockey Manager - cheat

Tipy :


1) Pokud máte mezi "Prospects" hráči nějaké starší hokejisty, které už nepoužijete, je zbytečné je tam nechávat. Všechny je vyměňte za místa na draftu. Po draftu se pak pokuste nové hráče zapracovat do týmu, alespoň do 4. lajny, vždycky se najde nějaký lepší, kterému se rapidně zvýší schopnosti !


2) Nesnažte se o to, mít tým plný nejlepších hráčů na svých postech, ale vyvážený tým. Tzn. v první lajně pokud můžete, mějte 5 hvězd. Sežeňte si nejlepšího brankáře ve hře a jako náhradníka mu dejte nějakého mladého, ale s dobrými schopnostmi. Druhou a třetí lajnu obsaďte nadprůměrnými hráči, většinou středního věku, do obrany spíš starší. A čtvrtou lajnu si nechte na mladíky, tak do 20 let. Pokud byste měli tým plný hvězd, hráči by se postupem časem cítili frustrovaní a po skončení smlouvy by neměli zájem ji prodloužit.


3) Hned na začátku nové sezóny máte možnost získat zadarmo skvělé hráče. Klikněte na Players/Staff a u Select team vyberte UFA. Potom si hráče seřaďte podle OA a vesele podepisujte smlouvy. Ale pozor ! Hráči mají velké nároky co se týče platu, takže musíte pečlivě vybírat.


(poslal Jiří Slavík "Max-Wesslo")

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.