1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Edgar Torronteras: Extreme Biker - cheat

Popis triků při skocích :


Název triku :          Obtížnost :   Body :  Popis :


Volné ruce             Jednoduchá    100     Jezdec pustí řidítka, ale nohy                                                si nechá na pedálech.               

Modlitba               Jednoduchá    200     Jezdec sepne ruce a položí si na                                               ně hlavu. Nohy jsou na pedálech.

Vezmi si mně              Střední    600     Jezdec pustí řitítka, upaží a                                                 zakloní se. Nohy jsou na                                                      pedálech.                 

Dvojitý výkop - pravý     Střední    750     Jezdec se rukama drží řidítek a                                               obě nohy vykopne po straně před                                               ně.

Opičí švih                  Těžká   1000     Jezdec švihne levou rukou a                                                   nohou do strany, zatímco pravá                                                ruka a noha zůstavají na svých                                                místech.

Stojka                      Těžká   2000     Jezdec udělá stojku na                                                        řidítkách.               

Titanik                   Nemožná    5000    Jezdec přeleze přes řidítka a                                                 stoupne si rozkročmo na přední                                                vidlici, nakonec upaží.               

(tip poslal Jakub Hladík)


Více bodů za skok:

Stiskněte Pre-Jump tlačítko, když vyskočíte. Získáte více času pro trik ve vzduchu.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.