1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Erotic Live - návod

Návod byl vytvořen týmem Gaxoft®, jehož členy jsou Mara Šťastný alias Sid (doctor_martenes14w), Miloš Bartoníček alias Shorny, Jan Dohnálek alias Cepin Küller, Jara Páleník alias Kuzmic a Zdeňa Dohnálek alias Bebe.


Hra Erotic Live je jednoduchá textová adventura podobná hrám, jako jsou například Belegost apod. Pokud tuto hru budete shánět, hledejte ji na webu na http://www.freegame.cz. To také znamená, že je tato hra volně šířitelná, že nepotřebujete žádná autorská práva a je plně v češtině a zdarma. Je ale možné, že už tam ke stáhnutí nebude, protože doba, kdy jsem ji tam stahoval já, je už dávno pryč. Pokud ji nebudete moci naleznout ani na jiných serverech, obraťte se na mail doctor_martenes14w@post.cz a náš operátor ji vám pošle vraru. Jediná nevýhoda takto stáhnuté hry, je ta, že se ještě musíte registrovat a to vás bude stát 50,-Kč. Pokud toto neuděláte, hru můžete dále využívat, ale pouze jako shareware. Nakonec bych chtěl dodat, že tato hra je z roku 1999/2000.


1) Příběh


Jsi svobodný, prostý, český občan a žiješ také prostým životem. Každodenní pracovní rutinu, večer splachuješ několika doušky chlazeného piva ve své oblíbené hospodě se svými přáteli. Jednoho dne se však stane, že do hospody zabrousí i prodavač výherních stíracích losů. Nemohl jsi odolat a jeden los jsi si koupil. "Hodně štěstí" popřál ti prodavač losů a zmizel kdesi ve dveřích. Dlouho jsi neotálel a začal los stírat. Po chvilce napětí jsi dostal záchvat radosti a štěstí. VYHRÁL JSI ZÁJEZD DO NEJKRÁSNĚJŠÍHO HOTELU NA TAHITI !!


Hned druhý den jsi běžel do cestovní kanceláře, se kterou máš letět na nejkrásnější souostroví světa. Setkáváš se tváří v tvář s majitelem cestovní kanceláře a ukazuješ mu výherní los. "Dovolte abych Vám jako první gratuloval k výhře. Letadlo poletí příští  týden a pobyt v jednom z nejluxusnějších hotelů bude trvat cca 30 dnů.",  povídá podávajíc ti ruku usměvavý majitel. Potom ti do tvé roztřesené ruky podává jakýsi prospekt a vyhazuje tě jemným způsobem z kanceláře. Začetl ses do prospektu a zjistil's, že je to informační leták o tvé cestě.


2) V čem spočívá Shareware verze


Nemůžete vejít do hotelu, kde získáte potřebné předměty k získání všech dívek v hotelu, nebo okolo něj a kde se odehrává téměř polovina hry. V této verzi můžete získat bez potřeby jít do hotelu pouze jednu dívku - Lori, která se opaluje u bazénu.


3) Návod jak sehnat opalovací krém (ten potřebujete k získáni Lori)


Lori musíte natřít opalovacím krémem, který získáte následovně : Nejprve vezměte potápěčské brýle na pláži. S tímto předmětem běžte dvakrát na sever a na západ. Dejte ho domorodci stylem použít potápěčské brýle na domorodce. Vezměte si tubu s krémem a spolu s ní běžte za Lori. Začněte rozhovor... jakmile budete mít možnost vybrat si otázku "Mohu tě natřít krémem ?" vyberte jí a následně krém použijte. Lori je vaše.


4) Jak získat registrovanou (plnou) verzi


Vložte do obálky 50,-Kč a papír s vašim mailem nebo zpáteční adresou (lepší bude ten mail). Obálku zalepte, oznámkujte a pošlete na adresu :


Rajchertovi

Ul. Na Kopečku 89/2

Liberec 1

PSČ 460 01


Po doručení obálky s honorářem programátor okamžitě pošle registrační heslo. A aby to ještě nebylo málo tak na zažádání vám pošle i návod, jak některé dívky sbalit.


5) MAPA


Na závěr vám tedy posílám mapku hotelu, ve kterém se pohybujete. Podle ní se můžete orientovat na 100% (i když třeba vypadá nic moc).Doufám, že vám pomůže... $-).


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.