1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Escape Culver - návod

Výrobce: Victor Saponari

Typ hry: AdventuraProzkoumejte černou knihu. Najdete pod ní klíček, který seberte. Jděte doprava a prozkoumejte levý závěs. Najdete pod ním dekodér, který vezměte. Pak si vemte rukojeť od hokejky z vrchní části okna. Otočte se doprava a prozkoumejte tmavší dalždici pod přední části postele. Odloupněte ji. Najdete pod ní šroubovák, který seberte. Otočte se doprava a otevřete pravé dveře od skříně. Prozkoumejte prádlo v prostřední poličce. Najdete v něm tepelnou pistoli, kterou si vezměte. Otočte se dvakrát doprava a prozkoumejte levou horní část topení s malou tečkou. Oblast by se měla nazoomovat. Pak na ni použijte šroubovák. Uvnitř najdete papírek s čísly, který seberte. Otočte se doleva a prozkoumejte modrý visací zámek na šuplíku. Prozkoumejte papírek s čísly a použijte na něj dekodér. Získáte kód 1789, kterým odemkněte zámek. Postavte se, otevřete šuplík a prozkoumejte ho.


Seberte z něj peněženku, otočte se dvakrát doprava a klikněte na nápis "scarface" na plakátu. Odkryje se vám trezor. Prozkoumejte peněženku. Najdete v ní kreditku, jejíž  první čtyřčíslí je 5490. Prozkoumejte trezor a otevřete ho tímto kódem. Seberte z něj čepel hokejky. Použijte ji na rukojeť hokejky a výsledek zpevněte tepelnou pistolí. Otočte se doprava a hokejkou shoďte červenou krabici ze skříně. Otevřete ji klíčkem a seberte z ní brýle. Zavřete skříň a zhasněte pomocí vypínače. Otočte se doprava a pomocí brýlí prozkoumejte celou zeď. Najdete tam různá písmena, která po správném seřazení tvoří slovo "rosebud". Prozkoumejte notebook, klikněte doprostřd obrazovky, napište "rosebud" a stiskněte enter. Vyjede vám klíček, který seberte. Otočte se doleva, prozkoumejte kliku od dveří a použijte na ní klíč.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.