1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Escape the Health Center - návod

Výrobce: Victor Saponari

Typ hry: Adventura

Rok vydání: 2007Sestřička vás chodí kontrolovat každých pět minut. Při každé kontrole musíte být ve svém pokoji, jinak hra končí. Seberte ze stolu papír a dvakrát se otočte doprava. Nadzvedněte polštář a seberte klíč pod ním. Otočte se zpět, opusťte místnost a vejděte do protější. Seberte klíč ležící v konstrukci přední části postele. Otočte se ke dveřím a opusťte místnost. Otočte se doprava, prozkoumejte stolek, otevřete šuplík a seberte z něj fialovou žárovku. Otevřete zadní dveře a jděte dolů. Pod židlí před vámi leží bezpečnostní karta, kterou seberte. Vraťte se nahoru, dvakrát se otočte a z vozíku seberte kyselinu. Jděte dál, prozkoumejte levou skříňku, otevřete ji a seberte z ní baterii a z horní poličky papírek. Pak prozkoumejte stolek, otevřete šuplík a vezměte z něj papírek. Vraťte se zpět, otočte se a pokračujte zpět do pokoje 1. Otočte se doprava a vejděte do koupelny.


Použijte klíč na matku na vrchní části trubky od záchodu. Potom spláchněte a seberte červenou krabičku. Prozkoumejte ji, odemkněte ji klíčem a seberte z ní papírek. Opusťte koupelnu, otočte se k lampě, vložte do ní fialovou žárovku a zapojte lampu do zásuvky. Zapněte světlo s fialovou žárovkou. Nalijte kyselinu na zobrazený křížek na zemi. Seberte další kousek papírku. Opusťte místnost, otočte se doprava, pokračujte dál a prozkoumejte trezor na levé zdi poblíž lampy. Prozkoumejte zámek a odemkněte ho kódem napsaným na třech kouscích papíru. Pak klikněte dovnitř. Ze stolku seberte zapalovač a sodium. Otočte se vpravo a seberte skleničku s vodou. Prozkoumejte skříňku a otevřete její pravé křídlo. Seberte fialovou lahvičku. Otočte se ke stolku a položte na něj skleničku s vodou. Přidejte do vody sodium a obsah fialové lahvičky. To rozleptá sodium, uvnitř kterého najdete klíč.


Seberte ho, otočte se doprava a použijte zapalovač na čáru na stěně. Odkryje se vchod, kterým projděte. Jděte jednou dopředu, pak se otočte zpět a pokračujte dvakrát dopředu. Pomocí klíče odemkněte dveře a projděte jimi. Prozkoumejte levou skříňku a z krabice seberte vrtačku. Pokračujte do levého průchodu, kde z věšáku seberte zelený klíč. Vraťte se zpět a otočte se vpravo. Použijte bezpečnostní kartu na čtečku vedle výtahu. Přivolejte výtah, vejděte do něj a sjeďte dolů. Vylezte z výtahu, zapněte světlo a seberte kladivo. Pak použijte zelený klíč na dírku na levé straně. Vyjede jakési zařízení vyzařující několik světelných paprsků. Zkombinujte baterii s vrtačkou a vyvrtejte otvory tam, kam dopadají paprsky. Pak do zdi několikrát flákněte kladivem a nakonec projděte vzniklým otvorem.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.